Size içten bir iltifat edilmişse ne yaparsınız veya ne yapmazsınız?

size içten bir iltifat edilmişse ne yaparsınız veya ne yapmazsınız?cevap vermemek sizce bir seçenek midir?yoksa mallık mı?

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• teşekkür ederim...havaya girmeye gerek yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 21

• Tebessüm ederim,teşekkür ederim.Çünkü kahkaha atıp karşılık versen ayrı dert ,bağırıp kızsan ayrı dert.

0|1
    0|0
  • hafif bir tebessümle başımı öne eğip teşekkür ederdim. (içten içe çok utanırdım)

1|3
    0|0
  • Teşekkür ederim , küçük bir tebessüm veririm ...İltifatın kim tarafından yapıldığı vereceğim tepkiyi etkiler büyük ölçüde ...

0|1
    0|0
  • vermeye bilirsin bece.neden mallık olsun ki gülümser geçersin.ya da karşındakinin kim olduğuna bağlı birazda

0|1
    0|0
  • Gülümseyerek teşekkür ederim.

0|1
    0|0
  • ben teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Dİrek süzerim edene de bakmak lazım dimi :)

0|1
    0|0
  • Bu iltifatın kimden geldiğine bağlıdır.Erkekler genelde her bayana çok güzelsiniz çok hoşssunuz öylesiniz böylesiniz der kimse inkar etmesin.Hergün iltifat alanda var almayanda...Ama sevdiğin

hoşlandığın birisi ederse çok güzel bir iltifat olmasada ondan duyacağın sözlere kifayetsiz kalınması MALLIKTIR..

0|0
    0|0
  • iltifat edilmesini sevmem..lüzumsuz yalakalık gibi gelir..

pişman olabilir karşı taraf ezcümle..

0|0
    0|1
    • özelden yazmış biri..yaw sevmeyiz dediysek atarlanmayın hemen..genel temayülünüz default iltifat üzerine kurulu ya ondan dedim..samimi olduğunu düşündüğüm biri ise lafı değiştiririm misal..öyle hemen kırıcı olmam..

• utanırım kesin ve yanaklarım pembeleşir

utangaç bir şekilde teşekkür ederim

0|2
    0|0
  • Sadece teşekkür edebilirim sanırım. O anda başka cevap verebileceğimi sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • ben cevap veremem verirsem üstünlük gibi olur diye diyemem ama teşekkür ederim,

0|1
    0|0
  • İltifat edilince utanıyorum ben ya.Dilim dolanıyor.Zor teşekkür ediyorum.

0|2
    0|0
  • Teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • Cevap vermiyorsa hastır lan senin söylemene mi ihtiyacım vardı sanki imajı çiziliyor hiç hoş değil , kibarca teşekkür et ağzına mı yapışır kelimeler.

Saygılar :)

0|0
    0|0
  • kimin ve ne için ettiğine bağlı...

0|0
    0|0
  • Kızarıyorum ben önce hararet basıyor beni sonra kendimin bile zor duyduğu şekilde teşekkür ediyorum..

Cevap vermemek de bir şık tabi..

Bir de şunu sorcam çapkın bir kız mı açtırıyor bu soruları sana :))

Epey mesai harcıyorsun..

0|0
    0|1
  • teşekkür ederdimm.gülümseyerek.

0|0
    0|0
  • iltifatlar yüzümü kızartır.o yüzden sevmem iltifat felan.bi de başka insanların yanında hoş olmaz.yalnızken bayanın hoşuna gidebilir.bi de o iltifatın gerçekliğine inandırmalısınız yani.öyle söylemek için söylediğiniz iltifatar hemen belli olur.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 7

• ne kadar güzel fiziğiniz var

-rica ederim o sizin fiziğiniz

çok esprilisiniz

-rica ederim o sizin esprliğiniz..

şeklinde karşı atağa geçerim..hatun pişman olur zaten 2 güzel kelam ettiğine:)

1|1
    0|0
  • bu durumda eli ayağı karışmayan ,beğenilmenin güzelliğiyle saçmalamayan adamlara hayrandım ,hayrandım diyorum bak :))

0|1
    0|0
  • - "Eywallah bacı..."

- "Saol yavrum"

- "Yok canım o kadar da değil, teşekkürler"

- "Sizin kadar olamasak da"

- "Bana yavşıyon mu? "

- "Hiç uzatmayalım bak gel direk mevzuya girelim"

- "Daha önce kimse söylememişti, teşekkürler" " Daha öncede söylemişlerdi ama teşekkürler"

- "İltifat ediyorsunuz teşekkür ederim"

- "Pek zevksizmişsin sende bende nasıl gördüysen o ışığı"

- "Öpüşek mi ?"

0|0
    0|0
  • Teşekkür edilmesi en doğru davranıştır, bence. Sonrasında ben de boş değilsem muhabbet genişletilir... Cevap vermemek mallıktır, korkmuş gibi davranmak ise rezillik...

0|0
    0|0
  • kendını bılen oz guven sahıbı bı ınsan bu gıbı bı durumda tesekkur eder ve konuyu kapatır.

0|1
    0|0
  • Kitlenir kalırım..Sisteme bi reset atarım.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider,teşekkür eder ve ben de ona iltifat ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...