Evet Yaz Geldi Bikini Giymek Veya Tişörtü Çıkarınca Mutlu Olabilce Vücut Var Mı Sizde? Püf Noktalar?

Evet arkadaşlar yaz gelince herkesde olan bir telaş kimisi açıkca belirtirken kimisi içten içe ister günde 2 adet yeşil elma 3 bardak acı kahve ve 30 dk lık yürüyüş ile 2 ayda istediğiniz forma ulaşırsınız bayanlar...

çok değerli hemcinslerim ise :D bu kadar kolay değil tabiki ama onlarda yumurta ( 2 adet sarıyı geçmesin ) ve özellikle tavuk göğsüne dikkat edip 45 dk lık bir çalışma ile vücut hatları belli bir görüntüye ulaşabilir. bu 45 dklık çalışmada barfiks şınav ve mekikden ibaret olucak. YAZA FİT GİRMEYE HAZIRMISINIZ...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerinle fit olunur ama kas yapamazsın

0|0
    0|0
    • konuyu tam okumadın heralde fit olmak için yazdım zaten ;)

• Neden mr. Olympia olmayayım? Senin gibi hocam olduğu sürece olurum , sorun değil.
      Bana barfix çekmesini öğretirsen mr. Olympia olurum.

• tamam dostum olursun tabi neden olamayasın ki günlük 1 kg balık 1 kg kırmızı et 1 kg beyaz et sonra groft, deka, metan, testesteron ve büyüme hormonu vurursun olursun niye olmasın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Var.

0|0
    0|0
  • var çok şükür

0|0
    0|0
  • Var ama bikini giymcem

0|0
    0|0
    • sanırım sen kendin için yaptın başkaları için değil. bu mükemmel bişey :D

• Ben uzun inceyim diyorum sen balık etli diyosun ayrıca çaba dediğin için Salon örneğini verdim anlamanda sorun var sanırım ve sanırım bende de var çünkü zevzek zevzek neye sırıttığını anlamadım neyse burada kapansın konu uğraşamam

• tamam konu kapanabilir ama yaşam felsefem napim sürekli gülüyorum işte. cehennneme gidersem eyer ordada zebanilere gülecem :D

Erkekler Ne Diyor 4

• zenci gibiyim lanet olsun

0|0
    0|0
  • bu işin daha kolayı yok mu 45 çalış+45 dakika barfiks şınav +30 dakika yürüyüş bu toplam 120 dakika ettimi 2 saat ben 2 saat bulsam neler yaparım neler

0|0
    0|0
  • Dışını süslemek için sarfettigin çabanın, %10'unu beyninin gelişimi için harcasaydin keşke...
    Sen hiç kitap okumaz mısın çocuğum?
    Nedir bu rezil ve berbat Türkçenin hâli?
    Nokta-virgül yok.
    Düşük ve manasız cümleler...
    Beynini geliştir beynini...

0|0
    0|0
    • dayı laflarına dikkat et saygımı bozdurma bana oldumu noktayı da virgülüde sana sormam senin beynin çok gelişmiş baksana düz yazıyı şiire dökmüşsün ;)

• zayıfsak ne önerirs, n garadş

0|0
    0|0
    • bulgur pilavı ile 2 ayda 10 kg aldım yaklaşık 4 kg ı kasdan

• ee iyiyimş o kadarla kilo alınıyorsa deneyim ben de. onun dışında ne yedin kaç yumurta yedin misal

• kardeşim standart kahvaltı sadece öğleden önce ve akşamdan önce muz yedim o kadar ha bide gece yatarken kaşarlı tost yiyordum o dönem

Yükleniyor...