Şu an telefonunuz çalsa kimin aramasını isterdiniz?

Şuan telefonunuz çalsa kimin aramasını isterdiniz? uzun zamandır konusmadıgınız veya artık bidaha göremeyecegınız biri... olduya çaldı telefon ve telefondaki ses ona ait...! o kişinin kim olmasını isterdiniz..

puan vermeyi unutmayalım arkadaşlar...

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• uzun zamandır görüşmediğim, aramasını beklediğim biri yok. erkek arkadaşım arasın. onunla konuşunca moralim iyi oluyor hep.

1|2
    0|0
  • ben bir sekreterim ve artık telefonlardan nefret eder oldum mümkünse çalmasın :) ama onun sesini özledim galiba :(

0|0
    0|0
  • 22 yıllık arkadaşım şükriye arayabilir dün aradım mesaj attım cevap vermedi sinirlendim kendini affettrsin yoksa tribe girerim .

0|0
    0|0
    • burdan şükriyeye sesleniyorum ... şükriye nerdesinn seeennnn ... şükriyyeee ... dişikedi sensiz yapamıyor lutfen geeellll... şükriyyeeeee... nolusun geeelll... :))))

• allah cezanı vermesin emi :)

• :)))) şükriyeee kııızzzz :)) yetiş çabuuukkkk :)))

• Paul Walker

0|0
    0|0
  • muammer arassaydı keşke... ama nerde aramzz

0|0
    0|0
  • eski sewgulum

0|0
    0|0
    • unut artık unut :))

• unutmayacagım adnan:D

bela aramıyorum:)

• adnan sana sesleniyor...bela istemiyor.. kalıbının adamı ol efendi ol kibar ol en önemlisi akıllı ol ara şu kızı :))

• The person you have called cannot be reached at the moment, please try again later...

1|0
    0|0
  • daha uyanamadımki aramasınlar

0|0
    0|0
  • kimse ayamasin ya.sabah sabah

0|0
    0|0
  • şu anda kımsenın aramsını ıstemezdım canım sıkkın:S

0|0
    0|0
    • hayırdır neden ne oldu sabah sabah? :((

• tabıkı karar senın ... anlatmak ıstersen dinlerim... hıc bısey senden senın hayatından onemlı degıldır.. bunu sakın unutma...

• eyvallah...

• Şimdi ruh halim kimseye müsait değil.Ninemi ve kankişimi genelde

0|0
    0|0
    • arkadaşlar nineyii bağlıyoruz... :))

• onlar kişicell kullanıyor ve artık mutlular ... ya siz? :)))

• Eski bi dostumun

0|0
    0|0
  • Sevdiğiminnnnnnnnn

0|0
    0|0
    • aha seninkide zırrrrrrrrrrr :)

• yapma ya.. sesli mesaj bırakayaımmı aceba

• kendi tarifen üzerinden bırakabilirsin :D:D

hahahah:)

• patronum arasın bugünü tatil ilan ediyorum desin :)

0|0
    0|0
    • kırmıızı kar yağsın diyosun yani... :)) istediğin şey kırmızı kar kadar mantıksızda...heleki eğlence sektöründeysen ... :))) .

iç ses :ben o gözleri bi dakika bile fazla görmek için her gün fazla mesai ödemeye bile razıyım...

• adımız boşuna çakır değil yaniii :))) rahmetli babaannem çakırım derdi hep... allah rahmet eylesin...

ama güzel bişey bence. düşünsene beş para vermeden fazlasıyla lense sahibiz.. :)) ne giysen gözler değişiyor... :))

• evet :))

Erkekler Ne Diyor 7

• "hesap bilgileriniz terör örgütünün elinde şun hesaba para yatırıın" diyen dolandırıcıların aramasını isterdim. küfür ederdim ağız dolusu iyi gelirdi.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim.

0|0
    0|0
  • İbrahim Bey arasın ya da. link

0|0
    0|0
  • O arasın... ben konuşmayayım, o anlatsın, sora da bir şey demeden kapatayım.

0|0
    0|0
    • tribin dibine vurup suyunuda cıkaryım diyosun yani.. bağlayın lan "O"nu :)) adam trip atacak :))

• novalgıne'i yarım yarım mı alsan dıyorum.. :(( hocam uzulme bukadar yaa... ekmeğini kazanıyosun sen orda.. ne yazıkki herkes aynnı şartlarda çalışamıyor... bazıları hiç çalışamıyor.. haline şükret hocam...

• Yok ekmek değil bildiğin pasta börek fırını bile satın alırım ama sıkıcı ya... Nese boş ver =)

• OBAMA'nın...

0|0
    0|0
  • Obama'nın.Bana teşekkür etmesi gerekir.Daha dün akşamdan onun kazanacağını ona fax çekmiştim.

0|0
    0|0
  • Sanırım kimsenin aramasını istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...