Bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlayabiliyor musunz?

tanımadığınz bi kızı gördünüzde sevgilisi olup olmadığını anlarmısınz ve nasıl

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bayanları anlamak çok zor kaldı ki sevgilisi var mı? yok mu? onu nasıl anlayacağım bilemiyorum :) sevgilisi olanda bazen yokmuş gibi davrana biliyor ;)

0|0
    0|0
  • sevgilisi olan bi kız(eğer düzgün bir kızsa) kesinlikle hareketlerini düzgün yapar.

öteki türlü kçı başı bir oynar.

0|0
    0|0
  • bundan kolay ne var seninkide soırumu şimdi karşıma geçsin ilk soruda anlaşılır ama erkek arkadaşın varmı diye sormam başka bir soru sorarım.

0|0
    0|0
    • aynı ünide okuduğun herhangi bi kızın sevglsi olup olmadını nerden anlıcan

• davranışlarıdan anlarsın beeee

• sanırım çapkınlık yapacaksın ve yakalanmak istemiyorsun

açık vermemek adına bilgi topluyorsun he

ahh seni seniii

0|0
    0|0
  • Kısmen anlaşıla bilir, davranışları kapalı olur, pek davetkarlık yoktur. Sorumluluk yüklü davranışlar sergiler.

Ancak tabiki bu sadece tahmin olur. Ciddi bir yakınlaşma düşünülüyorsa sorup soruşturmak icap eder.

0|0
    0|0
  • bir saat izliyim anlarım...erkeklere bakışından,telle ne sıklıkta uğraştıgından,konuşmasından hemen belli eder=))

0|0
    0|0
  • sevgilimin sevigilim olup olmadığını bile anlayamadım ki ben zamanında. kabiliyetsizim demek ki.

0|0
    0|0
  • o belli eder zaten gözleri fırıl fırıl dışarda bilki yanlızdır.Ama bir erkeğin baktığını hissedip kafasını eğerse bilki o kızın sahibi vardır.

0|0
    0|0
  • telefon trafiği, erkekler mesafesi belli ediyor bence durumu.

0|0
    0|0
  • çözümü çok basit giyimi hal ve hareketleri yüzünde anlamsız bir gülümseme veya telefonda konuşuyor ise alçak sesle fısıldar gibi konuşması

0|0
    0|0
  • hyr anlayamıyorum.

ama güzel kızların talibi çok olur bize mi bakar günde kim bilir kaç telklf alıyor

0|0
    0|0
  • şöyle anlarım gider sorarım direk beğendiysem onu söylerims nei beğendim sevgilin yoksa arkadaş olabilirmıyiz diye ne medeni dünyada yaşamıyomuyuz

0|0
    0|0
  • Telefonu sürekli elinde biyerlere bişeyler yazıyorsa iki ihtimal var. Sevgilisi vardır yada kaşardır.

0|0
    0|0
    • kız arkadaşıla yazışıyo olamaz mı benim gibi :S

• nerden bilebiliriz. Telefona bukadar yapışık kızlar görünce onlar akla geliyor. Bi kız kızı bukadar telefona yapıştıramazki dimi ama. Lez se baika tabi.

• Anlayamazsın bence... Her şey olabilir.

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden, konuşmasından, giyim kuşamından çok rahat anlaşılır

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olup olmaması umurumda değil. Fakat anlamak mümkün değil tabi.

0|0
    0|0
  • Bu devirde sevgilisi olmayan kız mı var? :)

0|0
    0|0
  • parmağında yüzük varsa anlarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kız erkek farketmez. elinde telefon tık tık tık sürekli mesaj çekiyorsa, sürekli mesaj da geliyorsa ve mesajı çok seri şekilde yazıyorsa eminim sevgilisi var :))

1|2
    0|0
  • Belli olmayabilir..Herkesin karakteri bir.Evli olanlar bile yüzüğü çıkartıp bekar gibi görünebildiklerine göre kızlarda gayet sevgilisi yok havası yaratabilirler.

0|1
    0|0
  • ön yargılı çok insan varrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...