Bugün kendiniz için ne yapacaksınız?

Evet Sabah Uyandınız..Soyleyin bakalım Bugun kendiniz İçin Ne Yapıcaksınız.Neler Yapmayı DÜşünüyorsunuz...

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• şu an işteyim. 2.5ta bitecek. 3 gibi evde olurum. sonra biraz dinlenme. ardından dışarı çıkıp alışveriş yapmayı planlıyorum. hava da güzel güneşli. evde durulmaz.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bugün kendim için hiç bi şey yapmıycam.

0|1
    0|0
  • Öncelikle masamı toplayacağım. epeydendir ihmal ettiğim işlerimi halledeceğim, sonra şirkete kaynak arayışına başlayacağım. yine kendim için olmadı sanırım:(

0|1
    0|0
  • Bugün bir avm ye gidip 170 küsür liralık kremlerden almam konusunda kalbim baskı yapıp beynim hayır diyor..

Ama, ben beynimi dinleyip spora gideceğim :))

0|1
    0|0
  • kahvaltımı yapıcam gzelce damar bi müzük açıp sgaramı yakıcam brrrr meçhule döndümmm .)

0|1
    0|0
  • kuaföre gidip güzelleşicem.. sonra iş görüşmem var :DD

0|1
    0|0
  • Dusundum De galiba hcbsi

0|0
    0|0
  • Alışveriş yapcam

0|0
    0|0
  • kahvaltıya gidebilirim kordona:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• merkezde imzalanacak evraklar var. benliğim yok şirket var. bari amerikan dizilerindeki gibi gizli teknoloji üreten şirket olsaydık. bildiğin inşaat şirketi :(

0|1
    0|0
  • uyucam...

0|1
    0|0
  • müziklerimi ayarlayıp hoparlör test edicem. yeni hoparlör aşkıyla uyandım sabah sabah.

0|1
    0|0
  • Birazdan işe gitcem.Sonra başlıcam loss aramaya :)

0|1
    0|0
  • berbere gitmem gerek...saçlarım uzadı.kestirdikten sonra 1 hafta sürüyo istediğim şekle gelmesi..

önümüzdeki hafta için formda olmam gerek :)

0|0
    0|0
  • Onu bunu bırakın da bugün sizi Nihat Doğan ya da Ajdar olarak yaratmayan Allah için ne yapacaksınız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...