70'lerin 80'lerin rock grupları?

Arşiv yapmayı düşünüyorum da bu yıllardan beğendiğiniz rock grupları hangileri ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• journey - def leppard- toto

pink floyd eagles scorpions olaylarına girmiyorum :D az bilindiğini düşündüklerimi söyledim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pink Floyyydddddd :D :D 70ler progressive devlerini doğurmuştur.Pink Floyd,King Crimson,Camel,Jethro Tull,Yes,Led Zeppel,n...Buna bir de steelheart, Ac/dc,The Doors,The Beatles,Aerosmith,Deep Purple,Rush,Eric Clapton, Lynyrd Skynyrd,Queenn, Def Leppard, Mötley Crüe, Bon Jovi, Quiet Riot,Poison, Whitesnake,Cinderella White Lion... böyle gider bu :D

0|0
    0|0
    • :D teşekkürler heyecanına sağlık :D

• şimdikiler seri üretim gibi, hormonlu domates gibi :D adamlar fark yaratmışlar orjinaller dinlerken de anlıyorsun

• aynen aynen özellikle psychedelic/progressive rock felakettir bir King Crimson, Pik Floyd süründürür yani :D

• Black Sabbath

Pink Floyd

hepsinden ötede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• burdakiler hep justin bieber cı takım :)) zor bulursun :D

Guns and Roses,Black Sabbath,Aerosmith Ledd Zepplin,Deep Purple,AC/DC,Judas Priest, alice Cooper, Mötley Crüe,Bob Dylan, Demis Roussos,Guns and Roses Böyle Gider :)))

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • valla onları bilmem de 80 li tarz takılıyorum gören ihtiyar diyo nolcak şimdi :D

0|1
    0|0
  • The Doors

Pink Floyd

Led Zeppelin

Deep Purple

Beatles

Eric Capton

Jimi Hendrix

falan filan...

23,8 GB arşiv var 70'lere ait.

2|1