Bir kızın ya da erkeğin sizden hoşlanması için ne yaparsınız?

Bir kızın yada erkeğin sizden hoşlanması için ne yaparsınız.Nasıl bir yöntem çizersiniz

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları odun sever ağzını burnunu kırarak :D değil herhalde hoşlandıklarını öğrenmeye çalış abartmamak şartıyla küçük küçük jestler yap ondan hoşlandığını ilk önce belli et ama sonra sürekli gözüne sokma zamanı gelince anlarsın gider derdini söylersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zorla güzellik olmaz benden hoşlananlara şans veririm benim zorumla benim çabamla benden hoşlanıcaksa hiç zahmet etmesin hayatı akışına bırak kimseyi etkileyemezsin o etkilenseydi senin bişey yapmana gerek kalmazdı :) acı ama gerçek seninle ilgilenenlere şans ver zamanını harcama ;)

0|0
    0|0
  • Doğal olurum öyle bir çabam olmaz

0|0
    0|0
  • seni seviyorsa seni üzmez. yanında gülüyor, şapşalığı..kalbine güven hissediyorsan oyuna gelme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dürüst olurum nokta net

0|0
    0|0
  • bir kız benden hoşlansın diye çabalamam zaten hoşlanırsa benden ben oldugum cıın hoşlanmalı yok kız hoşlansın dıye bi şipagat ağızdan ateş püskürtme falan gerek yok butarz seylere :)

0|0
    0|0
  • Kız olsam verirdim

erkek olsam kızı dünyanın en mutlu kızı yapacağima yemin eder hep on usevdiğimi gösteridim çiçek alır kitap okur sarılır falan ama yok sevgilimiz ak

paran olcak hacııı

0|0
    0|0
  • Stockholm sendromunu dene.

0|0
    0|0
  • İlgi gösterebilirsin ama rol yapmamak gerek sonuçta nereye kadar gider rol yaparak.

0|0
    0|0
  • niyetimi çaktırmadan belli etmeye çalışırım.. onunda niyeti varsa zaten anlaşılır :)

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam saçlarımı değiştirirdim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...