Spor ayakkabı alacağım hangi marka?

Arkadaşlar Spor ayakkabı alacağım hangi markayı seçmeliyim?hem spor hemde normal giymelik.

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Nike ya da New Balance..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• hem spor hem gündelik istiyorsan puma derim

0|0
    0|0
  • lescon denedin mi hiç ? ben 5 yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum hem saglam hem kaliteli hem modası guzel aynı zamanda ucuz

0|1
    0|0
  • Ne desek ki.

0|0
    0|0
  • Mont değil Adidas montum ! :)

0|0
    0|0
  • hem spor gözüksün hemde kışın giyeyim birde sağlam olsun dersen Salomon modellerine bak derim.

veya Adidas her şekilde.

0|0
    0|0
  • onitsuka tiger.acaip rahat. hissetmiyorum bile ayağımda...lan ayakkabıları giymemişim.işte böyle esprili biriyim.

0|0
    0|0
  • marka saplantısı olmayan biri olarak git yerli imalat dikişli güzel bir ayakkabı al derim. hepsi aynı. sadece marka ve hava farkı var işte...

0|0
    0|0
  • adidas al sen bacım saglam şaşma derım adıdastan

0|0
    0|0
  • PUMA tavsiye olunur

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak nike tercihim..

0|0
    0|0
  • erkek sporda puma bence dıgerlerınden daha saglam kız ayakkabılarını bılmıyorum tabı

0|0
    0|0
  • Onitsuka tiger , new balance yada CK nin yeni çıkan bi modeli var çok havalı ama 400 lira civarında..

0|0
    0|0
  • Adidas ve Nike Dısında Herşeyi Al

0|0
    0|0
  • adidas veya nike vazgeçilmezlerdir... biraz pahalı olsada kesinlikle hakkını veriyo.. ama orjinal olması lazım :)

0|0
    0|0
  • nike ın sağlamlığı var adidasın rahalıgı var bot alcaksanda colombia yı tek geçerim

0|0
    0|0
  • bu kelamın ile de sporun anormal bir giyiniş olduğunun kanısına vardık. Adidas al ama dört çizgili olanlardan...

0|0
    0|0
  • eğer dar kotpantolon giyiyorsan converse giy tabi bu benim şahsi düşüncem ama dar kot giyen kızlara en çok yakıştırdığım ayakkabıdır ;)

0|0
    0|0
  • Tabikide tiger :)

0|0
    0|0
  • adidas al sen ama sadece spor almak istersen nike :)

0|0
    0|0
  • nike,reebok,fila hepsini denedim geçen sene jump aldım hepsınden rahat

0|0
    0|0
  • new balance

0|0
    0|0
  • alt üstü ayakkabı alıcan dert etme bukadar

0|0
    0|0
  • Tiger al sen.

0|0
    0|0
  • PUMA gerisi yalan hem saglam hem cok rahat...

0|0
    0|0
  • converse al ama kış geliyor en iyisi nike botlarından al

0|0
    0|0
  • adidas nike al rahat

0|0
    0|0
  • tartışmasız nike..

0|0
    0|0
  • valla lescon giyerim yıllardır hem çok güzel hem dayanıklı hem fiyatı diğerlerine göre daha uygun illa yüzlerce lira vermek gerekmez. converse aldım 160 liraya hala acıyorum o paraya bir iki ayda eridi altı daha giyemiyorum bile ama3-4 yıl önce aldığım lescon hala duruyor sapasağlam :)

0|0
    0|0
  • New Balanca rahat ama bakımını yapman lazım. Kirlenirse tadı kaçar.

Bunun haricinde Adidas ve Konvers tercih ediyorum ben. Nike sağlam oluyor ama estetik olmuyor pek bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...