Bu dost görünüp de şeytan olan arkadaşları anlamak o kadar zor ki...

3senelik arkadaşım dediğim biri vardı..2 senedirde bir çocukla çıkıyor bazı sebeplerden çocukla ayrılmışlar çocukta bana yazdı konus dedklerimi söyle falan sonra söyle facede beni kabul etsin dedi çocuk bende söledm ettim anasını satıyım ne konustular ne ettiler ben kötü oldum ikiside beni engellemiş iyilikten maraz doğar böle insanları ne ypmak gerek arkadaşlar ya!

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• En doğrusu hiçbir şey yapmamak. Bu tür insanlar birbirlerini yerler, yardım edeyim dersin sen kötü olursun. Hatta onları ayırmaya çalışıyormuş gibi de damga yersin. Hiç bulaşma, bu şekilde de üzülmezsin ve kendine dert etmezsin en azından..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen iyilik yapmaya calısmıssın yapmıssında sende bi sorun yok .arkadaşlarını tanımış oldun bu bir tecrübe bakış açısı hayra yormak lazm kafana takma . bu arada arklarının beyin yaşını merak etmiyor değilm ! :)

0|0
    0|0
  • :D hahahahah iki kişinin arasına girilmeyeceğini böylece öğrenmiş oldun neyse bi daha yapmazsın herkesin başına geliyor böyle şeyler ;)

0|0
    0|0
    • ben kmsenin arasına girmedimki çocuk yavar yakar rica etti napıyım

• bende onu diyorum işte :) araya girmek aslında istediğini yapmak.. bırak ne halleri varsa görsünler :) ben öyle iki çiftten fırça yedim ya iyi bilirim :D

• bu tür insanlara hic bisey yapmak gerekmiyor

ne güzel iste kendileri senin hayatindan cikmis ne mutlu sana

yoksa sen hala dost sanacaktir bu tür "insan" denmicek seyleri (:

mutlu ol kafanada takma..

0|0
    0|0
    • haklısınız ama bişey ypmadan suçlanmıs gibi olmak sinir bozucu

• orasi öyle dogru ama ugrasmana degmiyorki (:

sen insanligini yapmisin

• sıkma canını bu durumla böyle olur, sende arkadaşlarının kalitesini anladın fena mı :D

0|0
    0|0
  • gerçek dostunuz deiğilmiş gerçek dost böyle bişey yapmaz ne olduklarını öğrenmiş oldunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...