Hep sevdiğimsen der ama aklımda hala soru işareti var.

benm 2 senelik bir birlikteliğim var gerçekten çok seviyorum onunda beni sevdğini biliyorum benim her zor zamanımda yanımda oldu şimdiye kadar .ama sole bir sorun varki bir ara çok kavga ediyorduk ağlayarak barışıyorduk sürekli kavga etmekten bıkmıştı mesajlaşmanın süresini uzatıyordu yada tartışmayı kısa kesiyordu bir gün buluştuk telefonunu istedm verdi fotoğrf çekçektim br anda tus klidi kapannca baktm telefona oda bir şey geldi sandı hemen elimden aldı noldu br anda öyle baktın dedim bende tedirgin oldum sen neden elmden aldın teli bir şey saklıyorsun demekki dedim telini karıştırdım hiçbirşey yoktu gözleri doldu böle panikledi gibi bn baya soğuk ayrıldım sonra mesajlar atı neden soğuksun falan diye başkası var hayatında dedim saçmalama sen benim bebeğmsn sna kıyabilirmiyim ben dedi o zaman neden öyle yaptın dedim bana güvenmemnden gözlerim doldu dedi özel numara aramsti sabah gene aradı sandım yanlış anlama diye teli elinden aldım dedi sizce doğrumu şu an çok iyiyiz kavgalar azaldı zamanla ve sevdiğimsin der hep ama benm aklmda hala soru işareti var

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sakıncalı durum yok. Varsa illaki çıkar bir yerden..

0|0
    0|0
    • uzun zaman oldu çıkmadı ya bılmıyorum anlatamıyormuyum ama benı sevdgndende emınım sadece orda böle yapması kafamda yer ettı

• Tamam o zaman problem yok. Mesela ben bugün telefonu evde unuttum. Acaba bir çapkınlık yaptığım biri arada eşim görür diye gidip almadım tekrar.

Hani olursa öyle bir şey olsa idi koşa koşa telefonu alırdım her halde :)) Tabiki öyle bir şey olmadı yıllardır :)

• olmasında herkesın sevdiği kendine

Erkekler Ne Diyor 3

• kimseye güvenme ve ona kalbini emanet etme düşünsene insan ömrü ortalama 60 yıl bunun 25 ini uyuyoruz 2 yılını wc ve banyoda geçiriyoruz 6 yılını okulda geçiriyoruz 1 yılını yemek yiyoruz 5 senesini pc başında boş boş geçiriyoruz 20 yıl çalışıyoruz 25+20+6+5+2+1:59 geriye 1 yıl kalıyo allahın aşkına bu 1 yılı neden uçkurundan başka bişey düşünmeyen bir erkek için harcayasınki aklını başına devşir ayrıl gitsin pampa

0|0
    0|0
  • cevabını bilmek istemediğin sorular sorma

0|0
    0|0
  • en iyisi boşanın siz. güven bitince herşey biter.

0|0
    0|0
    • evli değiliz ayrıca güvensizlik başka bir sey o ana kadar guvenle ılgılı bır sorunum olmadı yada acaba kımle konuşuyor falan dıye takntmda yok gven vr olmasına ama o gun orda neden bunu yaptı aklıma takılan bu çok çok bıle guvensen her kızın aklına takılır

• ne saçmalıyorsun sen boşanın ne ya :) bence guven bır soru işaretıyle bıtmez kım olsa çokta guvense aklına o anda soru ısaretı gelır benım sorum guven guvensızlık değil orda öyle davranmasının sebebı ne sizce yorum istedım ama sgl genede

• gerçekten güvensen açıklaması seni tatmin ederdi. güven bitmiş boşanın bence.

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 sene uzun bi süre,bi şeyi olsa bence az da olsa bunu başlarda anlardın.

Bi şeyden emin olmadığın sürece suçlama,bi süre davranışlarını gözlemle..

Şüphelendiğini anlamasın ki tedbir almasın o da.

0|0
    0|0
    • aslında her dakıka konuşyoruz yanı başkasıyla konşcak zamanı bıle yok :) kendısıde şu an memnun bu durumdan gunde 100 mesaj 2 satte bır aarar böle biri böle bırıyken öyle yapması uzdu benı

• sanırım öyle sağol .)

• Rica ederim :)

Yükleniyor...