Eski erkek arkadaşımın doğum gününü kutlamadım, ne düşünmüştür sizce?

arkadaşlar dün eski erkek arkadaşımın doğum günüydü ve kutlamadım.fakat o beni terk etti soğudum dedi ve ayrıldı.sizce ne düşünmüştür.?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum gününü kutlamadın diye mi seni terketti yoksa terkettikten sonra mı doğum günüydü. Eğer senden soğuduysa bitmiştir bence hiç arama sorma üstüne gittikçe kaçar kendini birşey sanar bu herkes için geçerli. Ama beraberken kutlamadıysan o zaman sorun var demektir bence kutlaman gerekirdi herşey gönlünüzce olsun

0|0
    0|0
    • hayır ayrıyız şuan

• o zaman yapabileceğin tek birşey var sende onu takmayacaksın düşünmeyeceksin acaba benim hakkımda ne düşünür diye düşündükçe sen üzülürsün

• anlaşıldı :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşlar

Sevgilil muhabbetlerinden midem bulanıyor nedense.. Elini erkek eli tutmamış temiz kızlar varsa gelsinler tanışalım.. Talibimi (dengimi) arıyorum..

0|0
    0|0
  • ezik olduğunu düşünmüştür.

0|0
    0|0
  • çocugun cok üstüne gitmişsin belli bence soğduysa seni hiç düşünmemiştir ama seni seviyrsa kalbinin bir köşesinde hep ismin yazılıdır. duygusal oldu brz xD

0|0
    0|0
  • Hala ne düşüneceğini problem ettiğiniz için "eski" erkek arkadaşınız olmuyor maalesef.

0|1
    0|0
  • Umrunda bile olmamıştır.Ama sen hala düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • onu geçtik bi tarafa koyduukk, sen ne hala debelenip düşiniyirsin a be gacı..

0|0
    0|0
  • bişey düşünmemiştir

0|0
    0|0
  • kendini küçük düşürmemen iyi olmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eski olmus bitmis gtmis iyi yapmissin ne kutliycan ki. ama o ne dusunmustur : HIC BISEY aklina bile gelmemissindir.

0|0
    0|0
  • kutlasaydın g.t ü tavanda geziyor olacaktı.kutlamadığın için normal seviyede geziyodur.

sonuç:her türlü geziyodur...umrunda bile değil yani canım

0|0
    0|0
  • Önemli değil unut

0|0
    0|0
  • ya bahane bunlar istemiyor seni işte iş dusme ustune araanm sormna umrusmaa bak nasıl seviyosa geri dober bence zor ama böye takıl birmudet sakın deger verme dusme ustune

0|0
    0|0
  • Düşünmemiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...