Burak yılmaz bu kadar kötüyken pandev niye oynatılmıyor?

Biz bu pandevi boşunanı aldık böyle zamanda oynamayacaksa ne zaman oynayacak?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum ben galatasaraylıyım ama benım ıcın burak topcu falan degıl! pandev 5 mac ust uste sans bulsa ıdı gol krallıgında olurdu suphesız..

0|0
    0|0
    • Herkes pandeve kötü diyor ama sampiyonlar ligi kazanmış oyuncu

• lıg maclarında oynamadıkı cocuk:S

• tesekkur ederım, ınsallah sampıyon olacagız:)

Erkekler Ne Diyor 10

• Nasil kotu? Her pozizyonun icinde burak var? Kacirdigi golleri atsa en iyi omu olucakti? Gununde degildi kacirdi hep ole olacak diye bisey yok pandev demendende belli ettin ztn gizlican :)

0|0
    0|0
    • Galatasarayin defansi kadar gol atan Emenike veya surekli sakat pektemekle karistiriyolar buraki 😄

• Sana birşey ispatlamak gereği duymuyorum sen pandeve söz edemeyince konuyu değiştirmeye çalıyorsun

• Senin yüreğin olsa beni engellemezdin bende sana yazardım

• O ziraat kupası için alındı

0|0
    0|0
  • Sen biraz önce Gekas'ın alınmasını istiyordun heralde.. Futbola çok yüzeysel baktığın kesin.. Burak savunma arkası koşuları Türkiye değil Avrupa'da en iyi yapan santraforlardan ve 90 dakika enerjisini hiç kaybetmez her an gol pozisyonu tehdidi vardır.. Bitiricilikte zaman zaman sıkıntı yaşasa da her forvette olmayan çok önemli artıları vardır

0|0
    0|0
  • beterin beteri var
    derlerr

0|0
    0|0
  • Pandev le burakı topla bir musa sow etmez

0|0
    0|0
  • Pandev yerine alacaklardı Gekas'ı şu anda attığımız gol 8-9 daha fazla olurdu

0|0
    0|0
  • burağın en kötü oyunu pandevin en iyi oyunundan iyidir

0|0
    0|0
  • burak yılmaz kötü umut bu sezon çok kötü pandev aslında bu ikisinden iyi bence.. ama onlada olmaz :)

0|0
    0|0
  • Begenmediginiz adam gecen sene sampiyonlar liginde ronaldoyla kafa kafayaydi gol kralliginda

0|0
    0|0
  • Ben bir Beşiktaş lı olarak yorum yapacagım.

Burak Yılmaz ı hiç sevmem fakat , gerçekten cok iyi bir forvet , ne demba ba ne sow ne pandev , burak cok kacırıyor dogru ama kacırdıgı pozısyonları hep kendısı yaratıyor , son vurusu yok sadece.

0|0
    0|0
    • Ne iyisi ya deli ediyor bizi

• O zaman atıyordu seviyorduk ama artık deli ediyor

• Böyle taraftar olmaz olsun :):)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu pembe 18 24 yerini 25 29a birakmis ama olsun seni de severiz gizli
    Burak yilmaz kotu degil. Evet pandevi de bosa aldik. Paramiz coktu cunku.

0|0
    1|0
  • Bencede çok iyi pandev :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...