Sevgilimin beni aldatdığını nasıl öğrenebilirim?

1 Senelik ilişkim var ve ben ondan hep şüpheleniyorum birden bire seni çok seviyorum sen herkesden daha farklısın nolursa olsun benim için sadece sen varsın diyor.. ama içimdeki sesde yalan söylediğini beni aldattığını söylüyor.. =(

Sizce beni aldatdığını nasıl öğrenebilirim fikri olanlara söylesin ltfen şimdiden tskler

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• bence hiç uğraşma ayrı bende beni aldattığını düşünüyordum uğraştım uğraştım ve sonunda gerçekten aldattığını ortaya çıkardım keşke hiç uğraşmasaydım şüphelendiğim an ayrılsaydım daha az acı çekerdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunları söyledi diye aldattığını düşünmen çok yanlış.Boşyere kendini üzme.

Sen bunu söyleyince aklıma bi araştırma geldi.

Kadınlar üstünde yapılan bir araştırmada:

Bir kadın bütün gece eve gelmememiş ve kocası, eve geldiğinde nerede olduğunu sormuş.

Kadın bir arkadaşında kaldığını söylemiş.

Erkek buna inanmayıp kadının en samimi olduğu 10 kadın arkadaşını aramış ve kendilerinde olup olmadığı sormuş.

Kadınların hiç biri kendinde olduğunu onaylamamış.

Erkekler üzerinde yapılan bir araştırmada ise:

Bir erkek eve bütün gece gelmemiş.

Ertesi sabah karısı nerede olduğunu sormuş ve erkek, arkadaşında kaldığını söylemiş.

Kadın inanmamış ve erkeğin en samimi 10 arkadaşını aramış.

Erkeklerden beşi, kadının kocasının kendisinde kaldğını onaylamış.

Diğer beşi ise kadının kocasının hala kendisinde olduğunu iddia etmiş.

1|0
    0|0
  • bence sevgilin senin kıymetini anlayabilmek için başka insanlarla birlikte olup benim sevgilim ne kadar kıymetli bir insan bak ben onun kıymetini bileyim buralarda tecrübe kazanayım kazanmış oldugum tecrübeleride gidip sevgilimle paylaşayım diyordur.

yani burda hiç bir art niyet yok çocuk ne yapıyorsa seni daha mutlu etmek ve kendi gözündeki senin degerini yükseltmek için yapıyor :)

bence sen cocugun günahını alıyorsun öbür dünyada ödeyemezsin bunları.

erkek arkadaşlar nasıl güzel bir açıklama oldu degilmi

0|0
    1|0
  • bi insanin bi insani aldatmasini ögrenebilmeniz icin beklemeniz lazim..

zamanla ortaya cikacaktir..

süphelenmeniz güzel bisey degildir biliyorum..

ama söyle biseyde olabilir belki bi arkadasi kiz arkadasindan dert yanmistir oda seni onun kiz arkadasiyla kiyaslamistir ve ondan dolayida sana o sözleri sarf etmistir buda olabilir..

hemen yanlisa yorumlamayin bence..

1|0
    0|0
  • bak güzel kardeşim bnce sen bunları kurcalama tek yapman gereken kızın gözlerine odaklan seni seviyorum derken dıkkat et gözlerinin içine bakıorsa dogru söylüyordur tabi şuda var bunu derken senden çekinebilir utanabilir tek yapman gereken karşındaki insana güven çünkü sen bu şüpheler içine girerse bu ilişki fazla sürmez

GÜVEN BİR KARACA KADAR ÇEKİNGENDİR;İİNSAN ONU BİR KOVDUMU,TEKRAR BULMASI UZUN ZAMAN ALIR...

1|0
    0|0
  • Güven problemi, bir kişilik bozuklıuğudur. Hemen bir doktora başvurmanı tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • paranoyaksınnn

1|1
    0|0
  • ayrıl gitsin düz mantık

1|0
    0|0
  • ben takip ederimde bin liraya patlar sana

1|0
    0|0
  • cep telini kontrol ederek :):)

1|0
    0|0
  • Takıntılı problemlisin aynı benım gibi =)

1|0
    0|0
    • iyi bisey degil ama :)

• Bu düşünceyle yaşanır mı yazık etme kendine .

Ya güvenip sonuna kadar devam yada bitiş . Sevgilini sen tanıyosn sen bilirsin

• Bitis

• a bee deli içindeki ses get bunu gebert dese gebertcenn

1|0
    1|0
  • facesini patlatarak

1|0
    0|0
    • bnu nasıl yaparız ki :)

• :)

• patlatılır yani..

Kızlar Ne Diyor 2

• Güven problemi varsa neden ilişkiyi sürdürüyorsun