Body çalışmayla omuzlar genişler mi?

zayıf biriyim hatta yağ oranım %5 falan 1.78boyundayım 66 kiloyum omuzlarımda çok geniş değil. sıkı bi çalışmayla body center da falan kilo alıp omuzlarımı geliştirebilirmiyim ve kaç ay sürer normal fit bi vücuda sahip olmam?

çok kaslı olmak istemiyorum şöyle t-shirt giydiğimde omuzlarım kötü durmasın yeter

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• omuz hareketleri yaparsan olur. zaten zayif biriysen cok cabuk ayi gibi olmazsin merak etme :) bunun icin yemek de cok onemli ve asiri yuklu kilo calisimi.

ama omuzlarini forma sokman gayet kolay.

shoulder press, shoulder front raise ve side raise de yapabilirsin. ama unutma sadece omuz calisirsan vucudun balansini kaybedersin. bu durumda core yani karin ve bel de calismalisin, ve bacaklarida unutmamalisin.

0|0
    0|0
    • üst tarafı geliştirsem yeter benim için. t-shirtler bile yakışmıyo gibi hissediyorum bu şekilde

• kisa zamanda gorursun bence zaten evde bile yapsan dediklerimi hemen gorursun yararini..

yada yuzmede cok ii gelir kulac ata ata yuzmek! yada o hareketleri dumbell ile yapican veya siseye su doldur agirlik olarak yap.. dumbelle ugrasmam diyorsan.. bir ayda fark gorursun..

• merhaba yazdiklarini okudum gayet bilinclisin bu konuda sanirim bana mesaj at lutfen

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek arkadaşım spor yapıyor ve oldukça fit, geniş omuzlu bir vücuda sahip. sporun etkisi yadsınamaz.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 3-4 ay şekil şemal belli olur en azından. Evet programı aksatmaz ,beslenmene uykuna dikkat edersen genişler.

0|0
    0|0
  • tabı kı de genısler kardesım..

0|0
    0|0
  • 10 kılo daha alırsan boy kilo iyi olur

0|0
    1|0
Yükleniyor...