Burak Yılmaz yerine fernando gelse nasıl olur sizce?

Arkadaslar galatasaray maçlarını izlerim wesley sneıjder burası en az 3 pozisyona sokuyor ama burak atamıyor sampiyonluga oynuyan bir takıma bence fernandao gibi santrafor lazım veya GEKAS

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa el kabir ligde en iyi ofsayt tan kaçan oyuncu ve hareketl. Fernandao ağır kalabiliyor bazen illa ki ligden bir oyuncu alınacak ise önce mustafa el kabir olmalı o olmaz ise gekas olabilir ama el kabir gekas a bakarak genç olduğundan bir adım önde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Burak başka ya (: biz kime sövcez?

1|0
    0|0
  • Bugun konumuz belli oldu burak yilmaz gizlican :) yok biz sahada gezen ba veye gol krali emenike gelsin :)

1|0
    1|1
  • gekas yaslı artık futbol oynayamaz buyuk takımlarda ancak fernandaoyu ısterım bıze becerıklı bır golcu lazım.. golcu dedıgın 3 pozısyon bulacak bırın kesın atcak burak gıbı 20 pozısyondan bır tane degıl.. o kadarın bu yasımda ben bıle atarım zaten

0|0
    0|0
  • Buraktan iyi olduğu kesin

0|0
    0|0
  • Haha bide büyük harfle yazmış Gekas mı kaldı kızım 80 yaşına geldi, turşuluk oldu herif... Diğeri de Fernandao heralde o iyi forvettir ama Galatasaray'lılar Burak'ın değerini ciddi bilsinler, Umut efsane kötü bir forvet

0|0
    0|0
  • Eee alın o zaman ;)

0|0
    0|0
  • mükemmel olur.

0|0
    0|0
  • Bir şampiyon olalımda gelecek sezon düşünürler kimi alacaklarını.

0|0
    0|0
  • Fernandao galatasaraya gelmez

0|0
    0|1
  • istemem

0|0
    0|0
  • fernandaoya yazik olur

0|0
    0|0
  • burak yılmaz gitsin yerine kimse gelmesede olur yeterki gitsin :)

0|0
    1|0
  • Burak'ın 2 katı gol atar

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım kendim ama objektif bakarsak Fernendao Galatasaraya yakışır bir tek

0|0
    0|0
  • Bursada Hemen verdi fernandaoyu😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fernando kim?

0|1
    0|0
  • wesley sneijder candir can ❤️

1|0
    0|0
  • İstemem. Ne çabuk unuttunuz bizi şampiyon yaptığı seneleri, başarılarını gollerini.

0|0
    0|0
  • Pandev daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...