Fitnesstan anlayanlar bakabilir mi?

Salı günü sabah bu hareketleri yaptım. Akşama kadar iyiydim ama akşam üst bacağım ve kalçamda çok fena bir ağrı oldu. Dünde oturup kalkarken çok zorlandığımdan yapmadım hareketleri. Klozete zor oturuyodum düşünün. Az önce yapmayı denedim yok olmuyor. Yok böyle bir acı üst bacağımda..

1) hareketler işe yaradığı için mi bu kadar acı çekiyorum?
2) bu workout iyii midir bacak ve kalça için? Yoksa yeni başlayanlara fazla mı?
3) bir gün durup bir gün yapsam nasıl olur?

not: 163cm boy. 48 kiloyum. Üst bacağımda azıcık selülit var biraz da etim cıvık heralde ondan başladım bu hareketlere.

bu arada kızlar çok tatlı di mi l*n ikizlermiş ahaha

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yeteri kadar ısınmadığın ve esnemediğin için, ilk etapta aşırı yüklendiğin için oluyor bu ağrı. Ayrıca antrenmanda zaten vücut bol miktarda su kaybetmiş ve vücut ısısını yükseltmiş durumda oluyor. bunun üzerine sauna ya da sıcak duşa girerek vücuttan hem su atılmasına sebep oluyorsunuz hem de vücut aşırı ısındığı için ısı kaybetmek adına vücut yüzeyine yakın damarları genişletip kanı buralara pompalıyor. senin kaslarına ve eklemlerine gidip oraları beslemesi gereken kan başka yerlere gitti hem de üstüne üstlük sen iyice dehidrasyona soktun vücudunu

0|0
    0|0
    • İyi bir şey yapmadım mı yani? Ee bu kızlar ısınmadan direk başladılar? Yeni başlayanlar mı ısınma hareketi yapsın? Isınma hareketini nasıl yapıcam?

• 10'dan başla
      ya da 8*3 yap. bir sonraki sefer 10*3 diyerek artır.

• Tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilk defa yapıyorsan Ağrı sızı normaldir spor yapıyorsan yorulmadıysan zaten spor yapmamışsındır

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan normaldir ağrıması

0|0
    0|0
  • Ben bunlar sporunu bitiresiye 3-4 posta atarım 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...