Kilo verdim ama belli olmuyor?

Ben bir ay kadar önce spora başladım ama ilk ay sadece 1 hafta gittim o da ara ara. Son 1,5 haftadır düzenli gidiyorum, dün salonda tartıldım 4,8 kilo vermişim ama ben hiç fark edemiyorum kendimde? Sporla 20 kilo kaybeden bir arkadaşım var, az yiyorsun kastan vermişsinr diyor ama ben çok korkuyorum ya, sizce kas mıdır o? Günlük kalori hesabıyla yiyorum diyetim yok abur cubur yemiyorum falan işte 1240 kalori alıyorum günlük proteini çoğalttım falan.
Ailem de sürekli yanında olduğumuz için fark etmememiz normal, uzakta olan birine bikaç ay sonra sor görürsün diyor 😔

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• O söyledigin rakam gerçekci olmayabilir. Tartılırken aynı saatte, aynı elbiselerle, aynı baskülle, hatta aynı biyolojik saate tartılmalısın. Bunların herhangi birine ya da birkaçına dikkat etmemişsen 2 kg bile çok rahat farkeder. verdiğin 2 kg ise bunu gözleyemezsin zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Demekki sıvıdan veya kas dan vermişsin.

0|0
    0|0
  • Çok büyük değişikler olmadıgı zaman insan kendındekı degişikliği fark edemıyor en azından ben öyleyim

0|0
    0|0
  • ah bir 4,8 kilo alabilsem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kg olarak verdiğin miktar belli olmalı ben 1 2 kg versem mesela vücut değilde hemen yüzümden anlaşılır kolay kolay bende fark edemem

0|0
    0|0
  • hep gördüğün icin fark edemezsin zTen ben 8 kilo verdim hala fark edemiyorum

0|0
    0|0
  • Kaç kilo fazla var

0|0
    0|0
Yükleniyor...