Çok yoğunum lan ben ne yapayım?

şimdi bir yandan kendim kurduğum iş var aylk 3000 tl kazanç ama köpek gibi çalışıyorum

bir yandan üniversite okuyorm hukuk okumak çok zor kütüphanede yatıyoruz

bir yandanda sosyaol olmaya çalısyoruz dans kursları dil kursları dernekler ,siyasi parti organizsayonları boyle bir suru sey ben neden boyleyim :(( tabi zamansızlktan kız da yok çünkü bir kıza odaklancam mesaj atıcam arıcam sonra tavlicam konusucam buluscam vakit yok ki lanet olsun :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu zamanlarını istesen bulamazsın panpa. İyi değerlendir.

0|0
    0|0
    • ne demek istedin panpa :):):)

• Duygusal şeyleri oluruna ve doğal akışına bırak. Kariyer ve eğitim planlı, disiplinli, ciddi olmak zorunda. Böyle iyisin.

• Kütüphanede/nerede olursa olsun tanıştığın birine hemen cep numarası verilmez.

Bir de şöyle düşün, seninle aynı hayatı ve ortamı yaşamayan biri hayatında neden olmalı? Siyasetle ve hukukla ilgilenmeyen bir kızla ne paylaşacaksın?

Kızlar Ne Diyor 7

• bana biraz böbürlenmişsin gibi geldi kendi kurduğun işten 3000 tl kazandığın gereksiz bir ayrıntıydı . kendini mi övdün kız arkadaşın olmadığı için mi yakınıyosun anlamadım ama eğer ki zamanın olurda bir kız arkadaş edinme yolunda adım atarsan tavsiyem ona bu yazdıklarından bahsetme :) yani baştan kaybetme asla bırak o sorsun öğrensin :))) sorun bu gibime geldi çünkü bir kızla vakit geçirebilmen için öncelikle tavrına dikkat etmen gerekir :)))

0|1
    0|0
  • Uyuyunca gecer

0|0
    0|0
  • tevazu kursu açılıyormuş dostum önce bir ona katıl, sonra da çevre yaparsın

1|0
    0|0
  • Kursları bırak çok zorlanıyorsan.

0|0
    0|0
  • ne demek istiyorsun şimdi ? :D git bul kız kütüphaneye kız gelmiyormu :D allah allah

0|0
    0|0
    • kütüphanede ilk tanıstğn bire tel ve iletişim benzeri bir sey verir misn *

• vermem tabiki ama nebiiyim yokmu cevrende falan kütüphene sözün gelişyidi

• bence cok güzel bir hayatın var :)) umarım senin gibi calıskan biri cıkar karsıma :D

0|0
    0|0
  • oooo fenaymış:) ama illa ki olur merak etme ne kadar takmassan o kadar çabuk buluyosun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yarın ayda 3bin değil 3milyon tl versen kimse sana geri veremez bu çağları

Zihniyetini yanlış anlamadıysam tek yeteneğin para kazanmak gelen de para için gelir

Bi de yoğunluğu bahane verme günde 10 dk ile bile yaparsın

tuvalete 4 kere gideceğine 3 kere gder hallersn o sorunu da

Ayrıca o derneklerin önünde daha çok gezersin:)

0|1
    0|0
  • bu sitedki kızlardan sana iş çıkmaz kardeşim hadi bak işine

0|2
    0|0
  • bu soruya nasıl bi cevap bekliyosun nasıl yardımcı olalım sana,bu senin hayatının ve bu hayatı sen tercih etmişin,bırak o zaman işi gücü git kızlarla takıl sosyal ol.

0|0
    0|0
  • Allah arttırsın kardeşim hangi işten ve sanırım Part time bu kadar kazanıyorsun merak ettim...

0|0
    0|0
  • Sorun ne usta hava mı atıyorsun ?

0|1
    0|0
    • oyle gorundum ama oyle değilim be dostum

• Bende it gibi çalışıp okuyorum. Gene ne var elde dostum kocaman bir nah var.. Değerini bil ... :(

• Siyasi parti organizasyonlarında da lanlı lunlu mu konuşuyorsun?

0|0
    0|0
  • sekreter al kendine sekreter.

0|0
    0|0
    • dostm freelance iş :D

• agaa kıyacan parişlara tutacan bir rus bakıcı, ehhh be adam daha ne diyem sana ben.

Yükleniyor...