Tempolu yürüyüs? Bir bakin lütfen?

Maddi durum normal olsada spor salonuna yazilmiyorum bana uzak ve biliyorumki gitmicem cunku sosyal fobimde var. NEYSE evde bisiklet var ama cok yoruyo :( hergun 1 saat tempolu yürüsem ise yararmi? Zayiflarmiyim yaklasik bir 15 Kilo aldim 2 beden oldum :( kalca Basen o sekilde komple zayiflarmiyim? Bilgisi olan? Tecrubesi olan?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eve bir kondisyon bisikleti al daha faydali sanki ben oyle. yapayim diyorum ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• zyaıflarsın devam et

0|0
    0|0
  • Motive olmak için bence de önce akşamları yemekten 45 dk sonra, 45 dk boyunca tempolu yürü, Gün içerisinde bunun haricinde 10000 adım at.(telefona Walklogger yükle) ve yatmadan 4 saat önce son yemeği ye, çok acıkırsan yeşil elma ye. Ve kahvaltı öğle ve akşam yemeğine dikkat et. Sadece bunları yaparak bile haftada 1-1,5 kg yağ yakarsın. He unutmadan günde en az 2 litresi su olmak üzere 3 litre sıvı al.

0|0
    0|0
  • Eee yorması için almadın mı onu? :P Yani yormazsa nasıl zayıflıcaksın onu düşünüyorum... Hiçbirşey yapmadan öyle komple olayı da olamaz, tempolu yürümen gerekiyor;sabah akşam yürü verirsin inşallah

0|0
    0|0
  • açık ve net kardio her zaman dışarda yapılmalıdır bence. çünkü rüzgar şiddeti yollardaki eğim vs. hepsi yağ yakımını hızlandırır. hiç bir zararı yok bence 40 dk tempolu koş aralarda da toplamda 10 dk yürü koştukdan sonra yürümek yağ yakımını hızlandırır. bu şekilde hedefine ulaşırsın diyemem neden beslenmeni bilmiyorum çünkü :D

0|0
    0|0
    • kosmasam olmuyormu :D astimim var :(

• olur ama astım varsa sana tavsiyem koş çünkü ilk zamanlar kısa koşarsın e tabi sıkıntıda çekersin ama zamanla akciğerine giren oksijen miktarı artacandan rahatlarsın.

• :S tamam denerim

• Bisiklete devam et derim.. Gece yemeğini yeme. Şekeri bırak. Sofraya oturunca karnını doldurma yarı aç kalk. Az ye ara ara ye.. Yürüyüş koşu bunlar olabilir. Kendine bir diyet listesi çıkar veya bir yerden yardım al.. Bunlar işe yarayabilir. ;)

0|0
    0|0
  • bak sana şöyle söyleyim aşağıda yazmışsın astımım var diye günde 5-10 km bisiklet sür ama gerçek bisiklet bak zayıflarsın sana söyleyim antreman taktikleri falan istersen veririm profesyonel bisikletçiyim

0|0
    0|0
  • Bisiklet Bacakları eritir Koşu bandı alsaydın (;
    Mekik çek ve ip atla erirsin

0|0
    0|0
  • Ben sadece gunde 1 saat tempolu yuruyerek 2 ayda 16 kilo verdim.. tabi yediklerimede az dikkat ettim... yani evet mumkun

0|0
    0|0
  • No pain no gain, yorucak tabi, bisiklete bin yürü yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • yürüyüşten hariç ilave egzersizlerde yapmalısın

0|0
    0|0
  • Evde yapılabilecek Aletsiz egzersizler var internette. Çok faydalı.

0|0
    0|0
  • zayıflicaksan yorulman lazım zaten ama yürücem diyosan sabah aç karınla hiç birşey yemeden yürü eve gelince kahvaltı yap

0|0
    0|0
    • o_o ac karnina tansiyonum düser :D

• benimde düşüyodu ama kendini ne kadar yorcagını bilmen lazım az yaparsan düşmez gün içinde yürümekle zayıflanmaz

• :S neden? belki sabahlari müsait degilimdir

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyetle birlikte tabi ki işe yarar. Tek başına kilo verdirmez.

0|0
    0|0
  • Boy kilo nedir

0|0
    0|0
  • 15 kg mi vermen gerekiyor

0|0
    0|0
    • evet 10-15 arasi

• 25 sen?

• 21 canım

• zayıflarsın tabıkı