Arkadaşınızın eski sevgilisiyle birlikte olur musunuz?

Arkadaşlar, bir arkadaşımın sevgilisi onunla birlikte olmasına rağmen bana aşık olduğunu söylüyor. Bende doğal olarak saçmalamaması gerektiğini söylüyorum ama çok ısrarcı. En sonunda bana atmış olduğu mesajları arkadaşıma gösterdiğim halde, hala o kızla birlikte. Kızın bana verdiği cevap, bak inanmadı sana ve inanmayacakta..Gel birlikte olalım, gün gelecek onu bırakacağım zaten..Obeni deliler gibi seviyor, bende seni diyor bana..O kadar da sıyırdı ki iç çamasırlarıyla çekilmiş fotolarını bana atıyor, arkadaşıma da göstereyim diyorum bu sefer yanlış anlayacak diye de korkuyorum..Fikriniz var mı bu konuda ? Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler..

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşına açık açık söyle durumu,hatta bak bana bu fotosunu attı de...Düşünsün taşınsın...Sen de inanmazsa ikisiyle de görüşmeyi kes...Birşeyleri bilip de sessiz kalmak ,arkadaşınının aptal yerine konulmasına seyirci kalmak iyi değildir...

0|0
    0|0
    • haklısınız teşekkürler..

• telefondan attı, salak arkadaşım işte ne diyeyim, anlamıyo, afedersin ama yolluk bir kıza kaptırmış kendini gidiyor..

• O zaman ikisiyle de ilişkini keseceksin..Ta ki bir gün maymun gözünü açıncaya dek..Yani arkadaşın...Ama önce arkadaşına söyle..Ben sana söyledim,uyardım ama bana inanmadın,ben ikinizle de görüşmek istemiyorum diyeceksin...Gerçekler er ya da geç ortaya çıkacaktır...Kız yollu mollu boşver sen..Madem ki insanlığını yaptın,uyardın ,buna rağmen sana inanmadı...Vicdanın rahat olsun o zaman...Görüşmeye devam edersen iftiralara da uğrarsın ve bu işten hiç iyi çıkmazsın...Arkadaşına da müstahakmış...

Kızlar Ne Diyor 14

• Delikanlılığın kitabında yazmaz bu dediğin , bir kız veya erkek için arkadaş kaybetmek yakışmaz ki olacak iş de değil ...

0|0
    0|0
    • dediğim gibi, ben de karşıyım buna, ama kız yapıştı iyice, bırakmıyor peşimi, hemde arkadaşımın sevgilisi..

• Rica ederim ...

• ;)

• arkadaşına durumu açık net şekilde bir daha anlat. hala da anlamazsa ayrılana kadar ikisiyle de görüşme

1|0
    0|0
    • mantıklı aslında. teşekkür ederim ;)

• Olmam,kesinlikle de olunmamalı.

0|0
    0|0
    • haklısınız..

• ben yapmamak için direniyorum zaten ama kız demek için şahit lazım buna, aptal insan düşünür biraz ama nerde bunda o kafa. illa ki sen diyo bana..

• Sende illaki "olmaz" diyeceksin.

• Ben olmam ayıp olmasından ziyade aklıma gelır ve kötü olurum

0|0
    0|1
  • Arkadaşınla bir daha konuşmaya çalış. Hatta ver arkadaşına telefonunu senmişsin gibi o konuşsun. Tamam falan desin. Anlar sevgilisinin nasıl biri olduğunu. En azından arkadaşınla senin aran açılmamış olur bir kız yüzünden.

0|0
    0|0
    • arkdaşım deliler gibi aşık kıza, bir defa denedim 12 yıllık arkadaşına tercih etti onu. bu sefer beni suçlamasından korkuyorum..

• O daha iyi olur. Öyle yap.

• teşekkür ederim cevaplarınız için..

• Bence arkadaşının ve kızın olduğu bir yerde sende ol ve o ortamda arkadaşına fotolarını göster. Gerisi arkadaşına kalmış inanırsa sorun yok inanmazsa boşver zaten kızla da ilgilenmemeye devam edersin.

0|0
    0|0
    • iyi güzel de o fotoları gösterince yanlış anlarsa ? kız arkadaşıyla birlikte olduğumu falan düşünürse ?

• rica ederim :)

• :)

• büyük konuşmamak gerek başımıza gelir ama akıl ve ruh sağlığım yerinde olduğu sürece yapmam bunu.

o kızdan hayır bekleme derim, muğlanın azmak ilçesine bilet al onun için

0|0
    0|2
    • ben yüz vermiyorum zaten kıza ama resmen tepeme çıkacak, çözüm var mı kurtulmam için ? arkadasım deli gibi seviyo gerçek yüzünü görmek istemiyo resmen..

• o insanları tanıyan sensin eğer böyle bi olay istemiyosan kesin dille konuş ve cevap vermeyi kes

• ahh keşke bu kadar kolay olsa yawf :(

• hayır tabikide

0|0
    0|0
  • olmam. sen de olma.

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olur. Arkadaşlarımı bir kez daha sevdim.

0|0
    0|0
  • Tanımadığın kişilerle birlikte olduğunda olunabiliyor da tanıdığın olunca neden olmuyor?

0|0
    2|0
  • tam kaşarlanmış he

0|0
    0|0
    • arkadaşlar dikkat ederseniz sadece bayan kullanıcıların cevaplarına yorum yapmış.

bir kadın tarafından iç çamasırlarıyla çekilmiş fotoları kendine yollanan ve onunla birlikte olmaması gerektigini düşünen her erkegin yapacagı gibi. sadece bayan kullanıcıların cevaplarına yorum yapıyor:DDDD puhahahahhaha

• suç arkadasında bir kere bırakması gerekiyor o kızı , sevgiyse sevgi insanda hiç mi onur olmaz yahu.. böyle devam ederse arada sen kalırsın dikkat et derim..

1|0
    0|0
    • arada kalmamak adına onunlada irtibatı keseceğim..

• aynen öyle yap, ne yazık ki bu tür basit kızlar cok var !.. en iyisiyol yakınken mesafe bırak. senin için daha iyi olcaktır...

• bu arada kız halen daha bu sekilde devam ederse onu tehdit et, seni rezil ederim. hiç mi utanman yok felan de.. eger içinde az da olsa kadınlık gruru varsa yapar.. biliyorum bu yöntem pek iyi değil*sartlar bunu gerektiriyor bence..

• Olmam,büyük şerefsizlik.

1|1
    0|0
    • :((

• Başka birisi illa ki olur kimseyi üzmeye gerek yok.

• kimle olursa olsun umrumda değil, önemli olan benim ondan kurtulabilmem.. biliyorum bu istisna, bunu ayrı tutuyorum diğer kızlardan ama kız demek için şahit lazım, erkekler için kullanılan abaza deyimi tam buna göre..

Erkekler Ne Diyor 14

• arkadaşlar dikkat ederseniz sadece bayan kullanıcıların cevaplarına yorum yapmış.

bir kadın tarafından iç çamasırlarıyla çekilmiş fotoları kendine yollanan ve onunla birlikte olmaması gerektigini düşünen her erkegin yapacagı gibi. sadece bayan kullanıcıların cevaplarına yorum yapıyor:DDDD puhahahahhaha

0|0
    0|0
  • senin arkadaşın onu seviyormu bilemem ama sana çıplak fotolarını attığına göre biraz fırlama bir kız arkadaşında bunu biliyo kızla oynaşmak için çıkmaya devam ediyo...yani arkadaşın umursamadığı için onu sevmiyo sadece kızdan faydalanmaya çalışıyo tek açıklaması bu...

0|0
    0|0
  • İnceldiği yerden kopsun dosdum baksana arkadasınd a pek umursamıyor zaten :D bırak ne oluyorsa olsun :D boşver

0|0
    0|0
  • öyle bi karaktersizlik su zamana dek yapmadım yapmamda.

0|0
    0|0
  • Sen insanlara bakma, kendine bak Olur musun ?

0|0
    0|0
  • olunurmu hiş yav iğrençlik bu

0|0
    0|0
  • orspu olsa bile olmam racona terss agaa sakın diyim :D

0|0
    0|0
  • Olmam .

0|0
    0|0
  • olmak istemem

0|0
    0|0
  • awinger yapın hatta twister yapın boka sarmış zira sizin ilişki

0|0
    0|0
  • ne ayaksın lan sen?

normal zamanda karı kız peşinde koş nete de ya şu kız bana şunları yazdı bunları yazdı verecek kız da ben namusluyum almak istemiyorum. tabi hepimiz inandık sen zaten muhteşem süleymansın:)

bu arada 5 kız tarafından telfonla taciz ediliyorum en son az önce kapım çaldı bi baktım kız kilodunu gösteriyor töbee alır mıyım hiç veren kızdan alınmaz. vermeyene şiirler yazılıp kapısında yaztılır: puhahAHAHAHA

0|0
    0|0
  • Yapacağın tek şey var kendi arkadaşın yanındayken kızı arayacaksın sesi dışarı ver kızla konuş oda dinlesin, buna rağmen halen o kızı tercih ederse kusura bakma arkadaşında şerefsiz demektir. Onlardan hemen uzaklaş..

0|0
    0|0
  • anasıyla danasıyla bile olurum

0|0
    0|2
  • Aralarındaki ilişkiye bağlı ama benden sonra bi' tur daha dönenler oluyor bazen. Ben pek sevmiyorum etrafımdaki birisiyle birlikte olup sonra bana gelenleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...