Başkalarının dediklerini umursuyor musunuz?

Sizin arkanızdan size kötü şeyler dile getirilmiş umursar mısınız ? Veya karşınızdaki kişi size çok ciid bir şekilde küfür etti ne yaparsınız ?

0|0
33|31

En İyi Erkek Görüşü

• eğer karşıma gelip yüzüme cesaretle ve delikanlılıkla küfür ederse... orada bir komaya sokma ve hastaneye yatma olayı söz konusu olabilir :)

ama arkadamdan ediyorsa bende duymuyorsam sorun yok etsin kötü söz sahibin o delikanlı olsun gelsin yanımda etsin...

veya kız arkadaşımla gidiyorum sevgilimin yanında küfür ettiler susarım yoluma giderim ettikleri yeri hafızama alırım kızı evine bırakıp gelirim aynı yere o çocukları bulurum :) delikanlılıkta dayak atmakta var dayak yemekte... ama şimdiye kadar hiç bir babayit yüzüme küfür edemedi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• insanları pek ciddiye almam.

Çoğu ahmaktır.

1|0
    0|0
  • ben çok umursarım eğer söyleyen sevdiğim değer verdiğim biriyse veya saygı duyduğum biri ise çok daha önemserim ama tanımadığım yada sevmediğim biri bile olsa önemserim. her zaman suçu kendimde ararım ama bu iyi birşey değil. çok acı çektiriyor insana...

0|0
    0|0
  • Canımın ne istediğine bağlı,

bi dönem acayip soğudum insanlardan çoğunu insan yerine bile koymaz parazit muamelesi yapardım, evet-hayır gibi kısa cevaplar verir uzaklaşırım veya dinlememek için kulaklık takarım felan

bazende macera arıyorumdur işte kavga çıkartırım döverim felan.. yani karşımdakiyle ilgili değil benimle ilgili tamamen

0|0
    0|0
  • Bana hakaret eden arkadaşımla yolumu anında ayırmıştım. Küfür ve hakarete hayatımda yer yok. Kimseyle küfürleşmedim henüz, o kadar düşmem. Arkamdan laf edilmesi konusunda da yapabileceğim bir şey yok, insanlar konuşur susturamazsın ki. Seviyesiz ve cahil insanın işi budur. Onların seviyesine inmemek lazım. Seni tanımak isteyen gelir senle laflar, arkandan konuşmaz

1|0
    0|0
  • dedikodumu yapan önemsediğim biriyse üzülürüm ve çok da kızarım ki oldu da.. muhabbeti kestim ama ciddiye almadığım biriyse hoşuma gider ve hiç umursamam çünkü bilirim ki beni kıskanıyor ve ben onu takmadıkça kuduruyor. ama küfür edilirse Allah ne verdiyse kafa göz dalarım

0|0
    0|0
  • Asabiyim mevzu kufurse o kufrun onda uygulamasini ben yaparim. Kifir degilde baska birseyse usengecim hic takmamak tercihim.

0|0
    0|0
  • arkamdan iyi şey söyleyen yoktur ki. nankörler!

yüzüme küfür edeni çeşitli yerlerine hızla vurmak suretiyle pişman edebilecek kas gücüne sahip olmamda sevindirici :)

0|0
    0|0
  • benim icin insanlarin arkamdan ne konustugu önemlidir..

kötü biseyler yaptiysam ve bunu söylüyorlarsa gikim cikmaz.. ama haksizliga ugruyorsamda ozaman allah yardimcim olsun..

karsimdaki icin gecerli bu (:

küfür edeni elimden alana helal olsun..

0|0
    0|0
  • kişisine göre değişir tepkim. ama benimde bir kırmızı çizgim var, onu aşan kişi kim olursa olsun tanımam.

0|0
    0|0
  • link

bu şekilde döverim onu yapanı

0|0
    0|0
  • gülmeye başlarım :DDDDD

sonra o da gülmeye başlar denedim oldu:))

0|0
    0|0
  • bi lafa birde lafı eden adama bakmak lazım

0|0
    0|0
  • umursarım tabii şekerim.

0|0
    0|0
  • Hakaret edene çok nadir sabır gösterdiğim olmuştur ama genelde altta kalmam. Günlük hayatımda çok takıntılıyımdır başkalarının söylediklerini bazen umursarım ama şu şekilde "saçların böyle hiç olmamış "denildiğinde mesela.

0|0
    0|0
  • Çok rahat biriyim,inanılmaz bazen kendime bile inanamıyorum,hiç takmam :))

Biri bana fiziksel bir şiddet uygulamadığı sürece hiçbir şey yapmam çoğunlukla,yapmamışımdır da şu ana kadar,kavga etme yanlısı da değilim. :)

0|0
    0|0
  • padişahın arkasından da atıyorlar

yüzüme söylemedikten sonra sen bana şunu demişsin bunu söylemişsin diye kimseye çıkışmam

belki hiç böyle bişey söylemedi , belki arkadaşımla aramı bozmak istiyor. belli mi olur

kıskançlık kol geziyor her yerde

0|0
    0|0
  • tabiki umursarım eleştirilere açığımdır ama sebebini bilmek isterim

0|0
    0|0
  • Arkamdan konuşulanı bir tartarım öncelikle, haklılık yapı varsa dikkat etmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • benim düşünce yapıma göre herkesin beni sevmesi imkansız...

Küfüre gelince... Kan çıkar...

0|0
    0|0
  • diyene bağlı olarak değişir. yakınlarım diyeyim, yakın hissettiklerim

0|0
    0|0
  • Değerlendirmeye aldıktan sonra mantığa göre davranırım ;))

0|0
    0|0
  • çocukluğuna veririm... evet evet ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • arkamdan konuşanlar tanıdıklarım ve sevdiklerimse umursarım. diğer türlü it ürür kervan yürür :))

0|0
    0|0
  • Çokta tomasson..

0|0
    0|0
  • Hee .

0|0
    0|0
  • umursamam bende tabi

0|0
    0|0
  • senin profil resimdekilerde fenaymış bree breee

0|0
    0|0
  • Ben umursarım.

Küfüre falan gelemem. Ne gerekiyorsa onu yaparım.

0|0
    0|0
  • hiç zerre kadar umursamıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır. Herkes bundan şikayetçi nedense.

Ulan ben sizi umursamıyorum siz neden sizi umursamadığımı umursuyorsunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Nekadar umursamiyorum desemde illaha kalbimi kirar yani birinin bana kötü seyler söylemesi.. üzülürüm. hele cok sevdigim insanlar olunca icim cizlar.

0|0
    0|0
  • Başkalarının kim olduğuna bağlı olmakla birlikte pek umursayan bir yapım yok ...

0|1
    0|0
  • Umursamıyorum , ama ruhum çocukken umursardım

0|0
    0|0
  • kim olduguna bağlı bişi diyemem şiimdi :(

0|0
    0|0
  • Nayn.

Aynen küfür ederim.

0|0
    0|0
  • küfür eden kişi kimdir, bende ki yeri nedir önce ona bakarım. arkamdan konuşanlar içinde aynısı geçerli

0|0
    0|0
  • Başkalarından iyiysen onları asla umursamak zorunda kalmazsın . Sadece basit ve hayatından memnun olmayan kişiler dediğin şekilde davranırlar

0|0
    0|0
  • Gıybetin yapılıyorsa, de ki "Allah'tır vekilim; benim duymadığımı O duyar, benim olamadığım köşelerde O var; benim adıma hesap sorar." Sizi ALLAH'a havale ediyorum !

0|0
    0|0
  • ben çok gamsızım

0|0
    0|0
  • umursamıyor gibi davransam da çok umursuyorum

ama yine de kafama göre davranmaya devam ediyorum

0|0
    0|0
  • hayır, o sıfatı taşıyan hiç kimseyi umursamıyorum. umursadığı yetmemiş gibi, beni de kısıtlamaya çalışan insanları da sevmiyorum. öyle.

0|0
    0|0
  • umursamıyorum diyen yalan söyler

0|0
    0|0
  • umursarım tabi ki

0|0
    0|0
  • arkamdan konusanlari umursamam demekki cok önemliyim onlarin hayatinda bos zamanini benim hakimda konusmakla geciriyorlar

küfür edenlere de bi yapistiririm terbiyesizlige luzum yok

0|0
    0|0
  • sece bunları bana söylemeden önce karşıma çıkıp bana küfür edebilecek hakkı elde et ondan sonra görüşürüz. arkandan konuşuluyorsa bilki arkandan konuşanlardan öndesindir.

0|0
    0|0
  • umursamam çünkü insanoğlunda çekememezlik duygusu oldukça fazla..

0|0
    0|0
  • allaha havale ederim

0|0
    0|0
  • küfür ederse umursamam, kötü bir şey söylerse de umursamam, yüzüme karşı söylemediği için ama ciddi ciddie eleştirirse (yargı içermeden) bana da mantıklı gelirse umursarım.

0|0
    0|0
  • Hayır. Umursamam. Ben kendimi bildikten sonra başkası arkadan onu demiş bunu demiş hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • arkamdan konuşulanı hiiç umursamam, ama karsıma geçip ağzını yayarak küfür ederse o ağzını... toplamasını söylerim :)

0|0
    0|0
  • umursamam neden umursayımki

1|0
    0|0
  • ağzının içini yırtarım :D

0|0
    0|0
  • başkalarının laflarının ne önemi varki kendini bilmek önemli olan

0|0
    0|0
  • Umursaniyorm ama bazen dedikleri ilerki hayatini degistirebiliyor baskalari umursadkgi icin

0|0
    0|0
  • beni üzeni üzerim

0|0
    0|0
  • bende ederim o kimki

0|0
    0|0
  • Boşa nefes harcadıkları için sadece üzülüyorum...Umurumda olmazlar asla!

0|0
    0|0
  • umursadiklarim baskasi olmuyor

0|0
    0|0
  • Hiç umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • umursuyorum, umursamıyor gibi görünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...