Bir ünlüye ne yazarsınız da onu etkilersiniz size cevap yazmasını sağlayabilirsiniz? :)

1- twitterda bir ünlünün dikkatini nasıl cekerisiniz..

örnk olarak 5 gün boyunca hiç bıkmadan günde 4 kez limitinizi bitirecek sekilde 2500 e yakın twitt attınız ama kişisel değil hayranlar adına topluca .. sizce o kişnin cevap verme olasılıgı varmıdır ?.. görür mü sizi illaki..

2- o ünlünün imza günündesiniz ve onu nasıl etkilersiniz.. hadi empati kuralım.. karsımızdaki erkek/ kadın ünlüyü nasıl etklersiniz.. ne yaparsınız..

eger sorumu cevaplıcaksanızda ciddiyete alın lütfen.. saçma , ben yapmam gibi düşnüyorsanız cevap vermeyin mantıklı cevaplar bekliyorum.. eger bi kusurda bulunduysamda özür dilerim :D yorum yapan arkdaslara tesekkürler şimdiden :D

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• hayallerinin peşinden koş derim en azından hayatının aşkı karşına çıkana dek ;)

1|0
    0|0
    • aynende öyle yapmayı düşünüyorum :D :D peki sizce twitlerimi görürmü şimdiye kadar saymadım ama 2500 felan olmustur belkide gecti.. sizce görürmü sonunda ? :D dahada atmaya devam edecegim pes etmicem..

• açıldı sanırım ;)

• ekledim :D :D

Erkekler Ne Diyor 9

• 5 günde12500 twitt atan biri için aynı şeyi yazdığını düşünür ve 1 twitini okurdum.

2. sorundan ünlünün yazar olduğu sonucunu çıkarabiliriz.

yazdıklarını eleştirerek dikkatini çekmeye çalışırdım.

1|0
    0|0
  • Hangi ünlü üniversite bahar şenliklerine geliyorsa twitt w gererk yok oturup konuşma imkanın bile olur öyle daha iyi olmaz mı

0|1
    0|0
  • İmza gününe namüsait kıyafetler ile gidersen dikkatini çekersin.

1|0
    0|0
  • İmza gününde kafasına bira şişesi fırlat.

0|0
    0|0
  • Yaa şimdi onu etkileyecem sonra bir dünya peşime düşecek kameralar falan filan yok aga kalsın ben almim :)

0|0
    0|0
  • seni boş işler müdürü ilan ediyorum :D

0|0
    0|0
    • bende bunu günün espiri olarak seciyorum..

• Bende almak istemem böyle bi durumu :D

0|0
    0|0
  • etkiledin mi naptın

0|0
    0|0
  • Kalabalık bi' yerde etkileyemezsin. Gece dışarıda belki, belki aynen böyle ortamlarda ya da sözlüklerde...

Kişiliğinle etkilemen daha önemli. O da anca dediğim yerlerde olur (bar hariç) .

1|0
    0|0
    • peki twitterda ilgisini cekmek ? 2500 twitt atmak gibi.. sizce görürmü ? sonucund cevap veririmi ?

• amacım sonuna kadar ilerlemek yapabilecegim yere kadar..onun dikkatini cekebilmek..

• Tamam sonra?

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle yaratıcı fikirlerim yok malesef.Ama yalakalık yaparsan çok sıradan görünürsün.

1|0
    0|0
  • Ünlü birini gördüğümde ben ondan daha ünlüymüşüm gibi davranıyorum.

Bi bakmamalar, aman bu da kimmiş demeler, dudak bükmeler...

İçlendiğine eminim.

1|0
    0|0
    • hehehehe güzel taktik aslında rahat davrancaksın bende öyleyim ama bu ünlüye ulasmak mesele ! :((

• Alemsin.

• öyleyim..

Yükleniyor...