Kızlar siz ne yapardınız bu seçenekler içerisinde, mantığınızı mı yoksa kalbinizi mi dinlerdiniz?

Kızlar siz ne yapardınız bu seçenekler içerisinde, mantığınızımı yoksa kalbinizimi dinlerdiniz?

bir erkek var, onu çok seviyorum. ama öyle böyle değil çok ödün, çok üzüyor beni. aldatmaya bile kalktı, sevgisindende şüpheliyim. benim yaşlarda 21 yaşında, benden 2 yaş büyük. çok kaba saba biri, nasıl seviyorum anlamış değilim.

fakat öte yandan başka biri var, oda çok seviyor beni. karşılıksız seviyor, sevgisinden eminim prenses gibi hissetiriyor beni, ama sevemiyorum.. yaşçada büyük benden 8 yaş büyük belki bu yüzdendir. siz olsanız kimi tercih ederdiniz ? samimmiyetinizle söyleyin lütfen, sizce 21 yaşındaki düzelirmi ?

0|0
108

En İyi Kız Görüşü

• Çok duygulu bi insanım ama hep mantığımı dinlerim sen de öyle yapmalısın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• samimiyetle söylüyorum ki kızlar gerçekten efendi adam yerine piç tercih eder sonra o çocuk bu kızları bırakır aldatır "sevişir" vs. vs. Sonra efendi adam gelir bu kızla sevgili olur kızın yaralarını sarar. Kız bu esnada çocuğu inanılmaz yıpratır hayattan soğutur kendi düzelir ama eski ilişkisinin bütün yıpranmışlıklarını bu çocuktan çıkarır sonra da onu terk eder. Efendi çocukta sonra piç olur. Kararı sen ver :)

1|0
    0|0
  • Direk çevreni değiştir bence.. sana bunlar geliyorsa çevrende bir problem var demektir, daha nezih yerlere takıl adam gibi insanlar çıksın karşına.

0|0
    0|0
  • Aldatılmayı kendine yedirebileceksen, 21 yaşındakiyle devam et.Bunu sürekli yapacaktır.Düzelme ihtimali yok.Sadık bir sevgili, daha sonra değişip aldatabilir ama çapkın birisi, asla sadık olmayı öğrenemez.Senden 8 yaş büyük olan madem sana iyi hissettiriyor, sana iyi davranıyor, onu neden sevmiyorsun?21 yaşındaki yakışıklı galiba..

0|0
    0|0
    • yok degil, ama nedense seviyorum bende anlamis degilim. galiba zor ulasilmaz oldugu icin, bir soz varya, kacan kovalanir

• ahaha ulaşılmaz mı?çapkın ama ulaşılmaz...çok tuhaf bi durum..

• evet, yani kendini yuksklerde goruyor. ilk basta bana karsilik veriyordu, ben sevgimi gosterince simardi, yani hep benim biseyler yapmami istiyor. bi yakin bi uzak oluyor

• Seni Seven Biri Senin Birini Sevdigin Halde Hala Bunu Yapıyosa. Eledim. Digerine Gelince İnsanlar Sınanmak İçin Varlardır. Sevmediginden Eminsen Ayrıl. Sıkmana Gerk Yok Kendini.

0|0
    0|0
  • sen kalbini seç bi kaç ay sonra gel burda zırlayarak konu aç :D

0|0
    0|0
  • madem o çocuk seni üzüyor bırak gitsin

0|0
    0|0
  • ikiside tırt

0|0
    0|0
  • erkekler değişmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ikisinide etmezdim mantıklada olmaz seni sevmeyenlede acele etme aşıkolucaksın elbette hem kalbinle hede mantığınlaa sevebileceğin biirini bulki mutlu ol prenseslik evreside geçicidir bence aldatan yine aldatır senin hayatın ama her gece başka kızın koynundan toplıycağın adama nekadar dayanırsın bu devrede aşk sönük kalabilir

0|0
    0|0
  • Tabiki bana prenses gibi davranacak birini! odun dedigin cocuk henuz 21 yasinda ve muhtemelen kendini bulamamis biridir gerci 40 ina gelmis odunlarda var ama bunlar odunlugu tercih etmis olandir cunku islerine gelir :) Illa ki birini secmeliyim diyorsan ki önune daha coook erkek cikar, sana deger veren kompleksleri olmayan hangisi ise o olsun.

0|0
    0|0
    • o odun bana evlilik yasim geldi, kararini vermezsen evlenmek zorunda kalicam dedi ya bu yil ya onumuzdeki yil :) yani anlamiyorum zaten yasida 21mi Allah bilsin, onu bile bilmiyorum kimlikte farkli msnde farkli facede farkli

• onu bunu bırakda ilerde beni sevmediğini bildiğim bi adamla başımı aynı yastığa koyamam.beni seven kişiyi seçer saygımı hiç eksik etmem.. sana da bunu tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Duzelmez anacım bunlar.hic öyle bir umudun olmasın.8 yas olanda cok buyukmus.ben benı sevenı tercıh ederdım ama 8 yas cok buyuk

0|0
    0|0
  • ben olsam ikisinide tercih etmem çünkü ikiside beni mutlu edicek yapıda insanlar değil,hayat kısa bence mutluluğu aramaktan çok bekle en kısa zamanda yanında olucaktır

0|0
    0|0
  • 7 sinde neyse 70 de de odur derler ki insanın değişeceğine çok inanmıyorum ben. Sanırım beni seveni sevmeyi denerdim, en azından beni sevmeyeni unutmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • ille kaçanı kovalıyoruz işte..daha yaşın genç bence kalbinin sesini dinle..ilerde zaten mecburen sorumlulukların arttıkça mantıklı davranmak zorunda kalacaksın..

0|0
    0|0
  • sevebilcegin baskasını bulana kadar zaman ver kendine..

0|0
    0|0
  • bence seni üzenle birlikte olma seni sevenle ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...