Sevgilim ne yapmaya çalışıyor sizce?

içinden çıkamadım lütfen yardım edin.aramızda tam 2 bin km var bu sekilde ilşkimizi 2 yıldır sürdürüyrz ancak 10 gün önce izne ayrıldı memleketi bana 4 saat uzaklıkta fakat yanıma gelmıyor nasılsa sen geleceksın diyor zaten iznının cogunu benle gecırmıstı kalanınıda rapor alıp uzatıp annesıyle ve arkaslarıyla gecırıyor.gittiğinden beri cok ilgisiz aramazsam aramıyor bile.bugunde arkasıyla birlikte sevgilisi bizle dolasmasına ızın vermıyor nıyeyse dedi.kafama takılan su kız nıye izin vermiyor ve ben tatılı sonrası onun yanına gitmelimiyim?az sonra yanına simdi geleyım yakınsın nasılsa sonra gelmeyim diye teklifte bulunucam sizce simdi mi gideyim yoksa gitmeyımmı?napacagımı bilemedim

Güncellemeler:
sordum şimdi gelme diyor nasılsa görüşücez diyor gelemeyebilirim belkı dedım bakarız diyor salak sey gıcık ettı valla

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten iznin çoğunu senle geçirmiş diyorsun

Biraz da ailesi ile vakit geçirmek istemiştir

Üzerine gitme

1|0
    0|0
    • çok aramıyor surat da yapmıyorum.sence şimdi gitmeyi teklıf etmelımıyım

• tesekkür ederim

• Mutlu olmanı dilerim

Hakkında hayırlısı olsun

Erkekler Ne Diyor 3

• sevdiğin adamı niye sıkıyorsun anlamış değilim. Niye böyle kadınlar hep sevdiklerini sıkarlar kendilerinden soğuturlar. Bırak çocuk tatilin tadını çıkarsın. İzninin çoğunu senle geçirmiş zaten.

1|0
    0|0
  • Aile diye birşeyi var gitsin gezsin cocuk alla alla

Hep sen olacksın diye bişi yok sıkıp bunaltma cocugu...

1|0
    0|0
  • 2000 km? 4 saat ?

1|0
    0|0
    • 2000bin km asıl görev yeri,4 saat izne geldiği yer

• Bırak birazda annesiyle ilgilensin bu kadar kasma kendini

Kızlar Ne Diyor 1

• yedekte tutuyor gibi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...