Sevgilinizin veya eşinizin spor salonuna gitmesini nasıl karşılarsınız?

Sevdiğiniz kişinin siz olmadan spor salonuna gitmesini nasıl karşılarsınız?

İlla ki beraber gidersek sorun olmaz diyenlerden misiniz yoksa sevdiğiniz kişinin bu isteğini siz olmasanız da yanında destekler misiniz?

• Karışmam hatta desteklerim.
    A seç
  • Beraber gitmemiz şartıyla olur.
    B seç
  • Bensiz ne işi var orada, evinde yapsın sporunu.
    C seç
  • İlgilenmiyorum, kafasına göre hareket edebilir.
    D seç
  • Hiçbiri, farklı düşüncelerim var.
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2820

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilimle beraber gitsem daha iyi olur :) Onunla hem eğlenirim hem de yanımda olduğu için çok mutlu olurum...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Bizim ülkedeki sevgililik bağı ne kadar birbirinin hayatına müdahale etmeye endeksli..Bu durumun soru olarak bile gelmesi garip...

Türk kadını çalışmıyorsa birazda huyluysa hayatınızı herşeye karışarak, sizi yanında görmediğinde finosu misali zırtp pırt arayarak, size nefes alma yaşama alanı bırakmayarak bi güzel s.ker..

Siz siz olun bu model kadından uzak durun, evlenen arkadaşlarım var şimdi yüzlerini göremiyorum her fırsatta evden kaçmaya, belkide evdeki şeytandan kaçmaya çalışıyorlar..

2|2
    1|1
  • B bensiz asla =)

2|0
    0|0
  • Beraber gideriz olmadi spor salonunu eve getirirm

2|0
    0|0
  • arada beraber giderim ama hep de değil çok sıkmamak gerek ama yinede hep yanlız gitmesinede izin vermezdim

0|0
    0|0
  • Gelsin benle işte ama ayrı takılalım salonda. Spor salonları tehlikeli olabiliyor o yüzden gözümün önünde olsun . Hayır bi kas yığınının elinde kalırım yazık olur=)

1|0
    0|0
  • Beraber olursa olur ozaman

0|0
    0|0
  • Desteklerim elbetteki

sonucta benim icin fit kalacak :)))))))))))

0|0
    0|0
  • bayanlar için ayrılan günlerde tüm gün orda durabilir :D

0|0
    0|0
  • Spor yapmak istemesinde bir mahsur yok ki. Git diyemem ama gitmek isterse daha fazla yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • gitsin ve bana ilişmesin. o gidecek diye bende spor salonuna gitmek zorunda kalmak istemem.

0|0
    0|0
  • gittiği salonun nezih bi yer olduğunu bilip eşime güvendikten sonra benim için bi problem olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • gobekten bagli değil ya gitsin :) ben spor yaparken de olmasin ayni yerde zaten. ona mi odaklanayim spora mi :D ayrica kizla hep ayni spor salonuna ayni zamanda gitsek cani cikardi ilk gunden

0|0
    0|0
  • beraber gidicez .D pilates yoga :D:D aksı halde kıskanırım catlar patlarım :D

0|0
    0|0
  • beraber gidersek sıkıntı olmaz..devir kötü..

0|0
    0|0
  • Ne var bunda yaa !

İnsanların gidecekleri yere karışacaksak ilişkinin ne anlamı kalırki

0|0
    0|0
  • kadın seansına dilediği gibi gidebilir.

0|0
    0|0
  • A şıkkı.

0|0
    0|0
  • Beraber gitmemiz şartıyla olur.

0|0
    0|0
  • Beraber gitmemiz şartıyla olur

0|0
    0|0
  • karşı çıkarım izin vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• bızım spor salonu bayan erkek ayrı ,eğer ılerdkı sevgılımınde oyle olursa sorun yok yoksa cingar çıakr:D

1|0
    0|0
  • tabi ki gidebilir.herkesin kendine ait zamanları olmalı.

3|0
    0|0
  • Gitsin tabi ki.. Kıskanmama gerek yok eşimse zaten güvenim tamdır ;) ama sevgilimse düüşnmem gerekir :)

1|0
    0|0
  • Bazen beraber de gıderız ona guvenıyorum orda gıdıpte kendıne bırını bulucak degıl ya :)

1|0
    0|0
    • erkeklere değil de hemcinslerimize pek güven olmuyor ama tatlım :P

• ehehe kendimi gördüm canım snde :)

• ne guzel :D

• A: Karışmam hatta desteklerim.

2|0
    0|0
  • gitsin nolacak

1|0
    0|0
  • gitsin hicbir sakincasi yoktur.

tam aksine faydali birseydir.

A) diyorum yani.

1|0
    0|1
  • kıskanmadan kaynaklı sorundan bahsediyorsan, yok artık diyorum:) Birlikte gitsek daha güzel olur motive ederiz birbrimizi , ama uzaklıktan dolayı ikimizde ayrı salonlara gidiyoruz:)

0|0
    0|0
  • kıskanırım ben :)

0|0
    0|0
  • Gitmesini sonuna kadar desteklerim,adam kendine vakit ayırıyor,sağlığına,fiziğine önem veriyor diye düşünürüm. Başka anlamlar aramaya ne gerek var? Bence,bizim alışveriş yapmamız gibi. Satış yapanlar erkek olabilir veya ortamda bir erkek alışveriş yapıyor olabilir diye "gözüm üstünde olsun" mantığıyla peşimize takılan ya da alışveriş yasağı koyan erkek yoktur sanırım...

0|0
    0|0
  • neden gitmesin ki onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Karışmam.Hatta desteklerim...Dikkat etsin kendine tabi ama..Hafiften de bir kıskançlıkvari fikirler dolanır kafamda.. bilemedim u_u

0|0
    0|0
  • Daha neler.. Spor salonunda nevarki anlamadm

0|0
    0|0
  • benimle gidecekse neden olmasın :D

0|0
    0|0
  • Gitsin hiç sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • Bende arada giderim ama onun gibi fanatik olmadigim icin yalnizda gidebilir bu cok dogal bisey

0|0
    0|0
  • Gitsin ama spor yapıp gelsin

0|1
    0|0
  • ben yanında gidemiyorsam; kız erkek ayrı oLması gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • gitsin tabiki ya. şöyle bi adonis kası falan yapsın da gözüm gönlüm aydınlansın

0|0
    0|0
  • Güvendikten sonra ben ona degil spor salonu isterse dünyanın öbür ucuna gitsin.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...