Ondan hoşlanıyor olsaydınız nasıl yaklaşırdınız? Siz olsanız ne düşünürdünüz beyler?

Herkes açık sözlü olsun ama, Bir kız düşünün 178 boylarında, 55 kilo,hep etek elbise giyen, uyumlu zevkli giyinen,şık, boyuna rağmen topukludan ödün vermeyen,tüm maaşını giyime harcıyormuş gibi bir izlenim veren ama aslında ufak bütçelerle zevkini harmanlayan,herkesin ilgisini çeken, eğitimli, üç yabancı dil bilen, mütevazi,çalıştığı yerin en güzel kızı diye adlandırılan,zarif , bir o kadar da nazik, yumuşak huylu,alçakgönüllü, çok konuşmayan,her lafa atlamayan, sakin,kibar ,sinirlerine her durumda hakim, hakkında kulağınıza çok güzel laflar gelen, arkasından herkesin çok güzel laflar ettiği ama otuzuna merdiven dayamış evde kalmış bir kız, ne düşünürdünüz bu kız hakkında?Ondan hoşlanıyor olsaydınız nasıl yaklaşırdınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskancın biri bir yıldız vermiş 5 yıldız verdim soruya :) kıskançlar heryerdeler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• işte ondan kaybetmişsin ya =)

Bak bizde bi mantık var herkez duysun özellikle kızlar.

Bende yakışıklıyım hani birazcıkta olsa ama söyle bişey var şimdi güzel bi kı gördüğümüzde la olum ne güzel kız lannnn deriz . Ama en önemlisi olum onun sapı kesin vardır salla :D

Dengesiz bi mantık işte :D

0|0
    0|0
  • Kim kızıdırdı da seni egon tavan yaptı:)

0|1
    0|1
  • Tebrik eder, hayatta basarılar dilerim.

30a merdiven dayamissa ne olmuş.. Hayat her yas ıcin guzel. Bayanların daha hızlı evlenip yuva kurduğu çağ iste..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama malesef o yaşta bekar bir kıza hiç iyi gözle bakılmıyor toplumumuzda

• Hiç de öyle degil .

Evlenip yuva kurman bır yıl bile bulmaz belki de :(

• walla anlattıgın gıbı bırı karsıma cıksa..ve benden hoslandıgını hıssetsem...hıc kacırmazdım onu..cok guzel ozellıkler bu saydıkların

agzından gırp burunundan cıkar..bı sekılde onu ıkna ederdım :)

0|0
    0|0
  • Anlatım diliniz çok güzel. Çok beğendim. Gerçekten aranılası bir bayanı tarif etmişsiniz. Yaklaşma noktasında bilemiyorum gayet samimi bir şekilde yaklaşırsım sanırım.

0|0
    0|0
  • Biraz mütevazi olsa düşünebilirdim.

0|0
    0|1
  • bu özelliklere sahip ve evde kalmış öyle mi?

0|0
    0|0
    • evet öyle, hiç çevresi yok, utangaç da, arkadaşları da bir bir evlenip onu unutmuş,gerçekten zamane kızları gibi değil,herkes de öyle diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• kader işte inşallah en ya-kın zamanda ömrünün aşkı prensi çıkar karşına

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, amin inşallah:(

• Kendimden soğudum, okurken ezilip büzüldüm.

1|1
    0|0
  • tebrik ederim bahtsızlar grubundasın allah çirkin sansı versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...