İlk buluşmadan sonra çok değişti

3 hafta kadar telefonda konuştuk. 3 haftanın sonunda buluştuk. eve geldim mesajlaşıyoruz. soğuk davranmaya başladı kendinden soğutmak için uğraşıyordu sanki. nedenini sordum cevap vermedi. bende kendimce nedenler ürettim acaba beni mi beğenmedi yanlış bişey mi söyledim diye. çirkin bir kız değilim gayet güzelim . konuşurken yanlış birşeyde söylemedim. akşam mesaj attı. aradığım şeyler sende yok diye. beyfendi balık etli kız arıyormuş. bende zayıfım. birde okulum var. ciddi düşünüyorum ben senin 4 yılın var nasıl bekliycem dedi. başta seviyorum diyordu şimdi soruyorum zaman ver bana dio. zamanla alısıcam dio. bende alışmıştım ona şimdi böyle yapınca zoruma gidio :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme boşver en iyisi böyle ..Çıkar karşına birileri rahat ol üzme kendini değmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazen bir hareket yeter sen farketmezsin ama belki en çok yaptığın hareket olabilir

Sen şükret menüyü sen seç ben geliyorum dye lokantada tek brakıp gitmemiş

0|1
    0|0
    • yok artık o kadarda değil. çirkin değilim aksine güzel olduğumu söyleyen çok ama bi bu beğenmedi o yüzden şaşknım bnde

• Çirkinlikten bahsetmedimki bişey seninse gzeldir zaten

kendisinin olamayacağını anladığı zaman bitirir erkek

• :) BALIK ETLI cok ılgınc 3 haftada asık olanda varmıs benım gıbı :))))) tabı bız 2 haftada yıyısmeye basladık 3 haftada asık olmaya kara verdık o arada yıne yıyısıyoz tabı bızım yasımız 20+bana soracak olursan bence okulunu bıtır kafan rahat olsun bos ver daha onunde cok genc cıkacak cıkalımmı dıyen guzelsınde kendınce albenın var boss ver bence 3 haftalık ılıskıde kımse olmez kırılmaz de bıtır

0|0
    0|0
  • sanırım amacına ulaşmış arkadaş.

0|0
    0|0
  • aradıgını sende bulamamıstır belkı senı sewmemıstır nıyetı baskadır gercek sewen balık etlıymıs yalan sewse farketmez oo

0|0
    0|0
  • haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • seni beğenmemiş :(

0|0
    0|0
  • Çocuğun tipi değilmişsin :) (b.k bulur o aradığını şeyi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olmuyorsa zorlamayacaksın arkadaş. zamana filan ihtiyacı yok onun, zorla güzellik olmaz. aranızda o uyum olmamıs işte, yanında kendini mutlu hissetseydi tipine de bakacağını zannetmiyorum, yani yanında mutlu olsaydı zayıf olmuşsun balık etli olmuşsun onun için farketmeyecekti.. daha 4 yılın var üniversitede daha çok seveceğin biri çıkar karşına merak etme..

0|0
    0|0
    • tamada bende 8ay beraberdım onla nelakası var bitti ama ama bizmki cok farloydı nbende zayıf gızl bitbayanım beni begenen coık uzn boylu yapılıydı yanıs duusnuyor arakadas gömrecelib irsey

• onun aklı başka yerde guzellik

0|0
    0|0
  • bırak ya salla

0|0
    0|0
  • kafasını toplasın bi :) bende 23 yaşındayım ama sevgilimin okulunun bitmesini işini bekleyecem 4 yıl :) seviyorsan değer :)

0|0
    0|0
  • beğenmemiş sanırım açıkcada söyleyememiş kıvırmış boşverrrrr bulursun dengini üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...