Bugün 40 derece havale geçirdim.. Şu an bomba ibiyim.. normal bi durum mu? ölmem mi yakınladı ne?

babannem arada derdi azrail yokladı... galiba bugün beni de yokladı.. dedim git gözünü sevim.. doğmamış çocuklarımın hatrına :dD

Güncellemeler:
yalnız şu an o kırılmaları tekrar hisseder gibiyim... nazar değdi... boynumdan omuzlarıma doğru... anammmmm :(((

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• o da bişey mi? ben rüyamda azraili gördüm "senin canını almaya geldim" dedi :O

o gün nasıl geçti bi bilsen?

0|0
    0|0
  • bi yoklasın görürüm ben seni.. yaşama sevincini kaybedersin :)) çoluk çocuğu düşünebildiysen azrail yoklamamıştır bence :D

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum.. bence hala ateşin var sen fark edmiosun=))

0|0
    0|0
    • hahay ..! annem de öyle diyo iç ateşi dışa vurmuş diyo doktora töbe töbe doktorda sapıttı :DD

• kızım sen sapıtmısısn Koskoca hekim bey yalanmı sölicek=))

fazla ateşde zararlıymış demek:) dengesizlik yaratıo

• geçmiş olsun geçti mi şu an

0|0
    0|0
  • bak bu sefer yoklayacak galiba :)) helallik al milletten :D

0|0
    0|0
  • azrail mi yokladı onun şakası olmaz yoklarsa tam yoklar :D

0|0
    0|0
  • 8 vakte kadar öleceksin.

0|0
    0|0
  • Havale parası aldılar mı?

0|0
    0|0
    • hiç komiks değil :SSS

• Frappuccino belki, kahve sevmiyorum.

Muhabbetin fena değil, başka bi' konuda konuşmak üzere. =)

• bi bardak ılık sütle geliyom sen yat :DD

Kızlar Ne Diyor 3

• kanka o kadar aradım seni bugün hastaydın demek nasıl oldun aşkım ? daha iyisin dimi yok la sen ölmen korkma :D:D

2|2
    0|0
  • Çok geçmiş olsun bacı.

1|0
    0|0
  • bir yerde azrailin günde yetmiş kez insana baktığını okumuştum. seninki baya belirgin bir yoklama olmuş :) "merhaba dostum! ben daha buralardayım, sen takıl..." deseydin :D

1|0
    0|0
    • :DD hahayh dedim git daha koca bulucaz evlenicezz çoluk çocukk :DD anlaadı saolsunn

Yükleniyor...