Fenerbahçe UEFA'da çeyrek final görür mü?

Fenerbahçe uefa'da çeyrek final görür mü? yoksa yok artık o kadar da değil mi ..nisan da bu soruya tekrar döner bakarız.

0|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Gruptan çıksak bile

ikinci turda eleniriz

Tabii Aziz başkan

Futbolculara o müthiş

Motive edici ( ! )

konuşmalarından birini yapar

Gaza gelirlerde turu geçebilirler

Onu bilemem

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 32

• bu futbolla çok zor işimiz 2 pas üstüste yapayan takımız var, allahtan alman takımını orda yendikte avantaj sağladık yoksa limasolu bile nasıl yendik biliyoruz ben yarın maç içinde ümitli değilim beraberlik olacak gibi hissediyorum,birde fenerbahçenin yılardır gelen kura şansızlığınıda düşünürsek işi gerçekten zor

0|0
    0|0
    • birde şu fenerbahçe elensin diye dua eden arkadaşlar şampiyon olduğunuzda bile elemeye katılacaksınız biliyormusunuz gerçi müstahak size

• top16 ya kadar gider bence

0|0
    0|0
  • İnşallah FENERBAHÇE uefa kupasını, Galatasaray şampiyonlar ligi kupasını alırlar da süper kupada karşı karşıya gelirler.

0|2
    0|1
  • Görür de neyi görür bilemiyorum :)

2|3
    0|2
  • Tam kadro oturup tv den canlı izleyerek görebilir.

ötesi fenerin işi değil.

0|0
    0|0
  • görür görür

0|1
    0|1
  • bence bu aykutla zor. mehmet topuzu kesmeye başlayınca takım iyi. adam düz topçu. ama bence ilerde topu ayağında tutup ortasahanın çıkmasını bekleyen bir forvet şart. tek forvetle oynayan avrupa kulübü kalmadı neredeyse. kuyt ne kdr gol atsada dar alanda tekniği sıfır. güçlü ama.

0|0
    0|0
  • Valla feneri ligde çok fazla sevmesemde avrupada başarı yakalamasını isterim.Ama durun bakalım daha şampiyonlar ligi 3.leri gelecek dereyi görmeden paçaları sıvamayın

0|0
    0|0
  • Aziz & Aykut ikilisi oldugu sürece göremeyiz...

0|3
    0|1
  • fener yeteneksiz bir takım bu gruptan çıktığına sevinin fazlası için çok umutlanmayın üzülürsünüz

1|2
    0|1
    • panpa geçen seneyi unutma şampiyonluğu elinizden aldık ..süper finali hatırla :D biz mütavazi bir takımız :D

• onu demiryorum lan ben beşiktaşlıyım süper finalde sizi yendik sizde cimvomla berabere kaldınız kadıköyde ağladınız hatırladınmı ..bizi yenseydiniz ..şampiyondunuz ..neyse çouluk çocukla uğraşamam hadi naş ezük

• sonra da 3 0 dövdük sizi

• zaten gruptan çıkacağımız gantileşti gibi bişey.. çeyrek finali rahat görürüz gibime gelio.. ama bunun içinde grubu 1'inci tamamlamamız gerekiyor..

0|0
    0|0
  • final bile görür, sen tasalanma

0|1
    0|0
  • Ruyasinda gorur

2|1
    1|2
  • Yok artık o kadar da değil şıkkını işaretledim ben ;)

1|0
    0|0
  • Görür ama rüyasında.

0|0
    0|1
  • Yok artık lebron james...

1|0
    0|1
  • F.bahçenin başında aykut kocaman diye bir adam var ise siz lig şampiyonluğundan başka başarı beklemeyin..

0|0
    0|1
  • 1-gelicek rakibe 2-aykut kocamana 3-sakatlıklara .. baglı

0|0
    0|0
  • Görmesi gerekiyo. İnanmışlar takımda şuan eksiklikler var. Ş. Liginde takımımız bu takıma göre daha alt seviyeyedeydi ama başımızda Zico vardı . Bu takımı ver zicoya mümkün değil ama dünya kupasını bile alırız..

0|0
    0|1
  • olsa iyi olur da ümidim yok.

0|0
    0|0
  • Fazla hayal kurmak psikolojik rahatsızlıkları da beraberinde getirir. Sakınalım böyle şeylerden.

0|0
    0|1
  • bence çeyrek finali kesin görür ama sonrası zor gibi

0|0
    0|0
  • daha şamp. liginden gelcekler bunu konuşmak için çok erken

0|0
    0|0
  • insallah gorur..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bir sonraki turda elenecektir benim öngörüm bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Allah izin verirse..

0|0
    0|1
  • orta sahaya 2 forvete 1 adam alırsak garanti görürüz

0|0
    0|0
  • rahat gecer

0|0
    0|0
  • oyuncular adam gibi oynasa bide kadroyu kim kuruyo belli değil