Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum :(

Bu hikayeyi ben yazmadım. Alıntıdır.. Aynı şekilde ben de çoook sevdiğim halde söyleyemiyorum. Ama size belki bir yararı dokunur. Sevginizi ertelemeyin :(( Okuyunca ağlamıştım :S

Çoçukluğum.Herşeyim.Aynı mahallenin, aynı sokağın çokcuklarıyız.Yaren’ im. Çiçeğim. Onu çok seviyorum. 7 yaşımdan, kendimi bildiğimden beri.Birgün bunları ona da söyleyebilecekmiyim acaba…

Ben korkağım.Evet korkağım. Ya onu tamamen kaybedersem.Ya aklının ucundan böyle bir şey geçmiyorsa…Onu uzaktan sevmek, hergün görmek en güzeli.Ve de en acısı… Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum…

Ben, bi şirkette pazarlama müdürüyüm. Yaren, bi reklam firmasında grafiker.Yıllar su gibi. Ben 29, o 26 yaşında. Karşılıklı apartmanlarda oturuyoruz. Dün yine gelip erkek arkadaşıyla olan sorunlarından bahsetti. Bilmiyor mu bunları duyunca kahrolduğumu ? Onun başka birine ait olduğunu bilmekten mi kahrolayım, yoksa ilişkisinden dolayı acı çekmesine mi ? Saçımda ki her beyazda izi olduğunu görmüyor mu ? Canım Tülin teyzeciğim.Yaren’imin annesi. Öz teyzem yok ama onun yerini fazlasıyla tutar.Annemin, annesinin elinde büyüdük ikimizde.Hissediyorum Tülin teyze bi şeyler seziyo, ama o da benden bekliyo sanırım açılmamı.Ama, ama ya tam tersiyse…Ya onunda aklının ucundan geçmiyorsa ben ve YAREN’ im. Bazı akşamlar bize gelir ama mutfaktan annemin yanından çıkmaz…ALLAH’ ım bu nasıl bi hayat.SEVDAM nefesim kadar yakın.Ama o kadar uzak hissediyorum ki… Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum…

Her sabah camdan, perdeyi aralayıp servis aracına binişini seyrederim.Sırf onu sabah görebilmek için evden 20 dk. geç çıkıyorum.Keşke bunları konuşabilsem. Bazen görüp güler, sonra da biner o mavi servis aracına ve gider. Bu gitmeler beni kahrediyor.Keşke hergün işe ben bıraksam. Bazen evlerinin kapısından çıkışını dakikalarca bekler, sanki yeni çıkıyormuşum gibi arabaya biner ve onu işe ben bırakırdım.Arka koltukta ki çiçekleri sorar yine, bende anneme aldığımı vermeyi unuttuğumu söylerim.Bilse ona aldığımı ve vermeye cesaret edemediğimi.Ben sevdamı içimde yaşadım en büyük acım bu ! Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum…

Evet işte kapıları açıldı, çantası elinde servisi beklemeye gidiyor. ALLAH’ ım bu nasıl bi güleryüz, onlar nasıl gözler…Her seven sevdiğini böyle mi görür acaba.Gittim yanına hadi işe bırakıyım seni dedim.Bindi arabama.Birgün telli duvaklı bin o arabaya.ALLAH’ım o günü yaşatsın bana.Canımı almadan o günü yaşatsın. Çok bişey istemiyorum bu hayattan.Sadece o…sadece AŞKIM’ı… Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum…

Güncellemeler:
Evet işte kapıları açıldı, çantası elinde servisi beklemeye gidiyor. ALLAH’ ım bu nasıl bi güleryüz, onlar nasıl gözler…Her seven sevdiğini böyle mi görür acaba.Gittim yanına hadi işe bırakıyım seni dedim.Bindi arabama.Birgün telli duvaklı bin o arabaya.ALLAH’ım o günü yaşatsın bana.Canımı almadan o günü yaşatsın. Çok bişey istemiyorum bu hayattan.Sadece o…sadece AŞKIM’ı… Onu çok seviyorum ama, bunu ona söyleyemiyorum

Tülin teyza feryat figan ağlıyor annemin kolunda. Hayır, hayır bu olmadı. YARREEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN…YAAAREENNNN’ immmm. Nerden bilirdim bu sabah seni son görüşümdü.Nerden bilirdim benden önce bu dünyadan göçeceğini.Sen ölmüş olamazsın ki.Sana ölüm yakışmaz kiiiiiiii ! Sen ölmeee ! Alsınlar bu canımı, sensiz bu dünya, dünya değil…Ben kıvıramam bu hayat dediklerini sensiz ! Yapamam ! Beceremem ! Onu çok seviyorum ama, bunu ona SÖYLEYEMEDİM !
Çalıştığı firmanın bulunduğu işhanında çıkan yangında, paniğe kapılıp 3.kattan atlayanlardan biriside Yaren’ immiş meğer. Meğer o çaresizliğinde yanında olamamışım. Son nefesinde görememişim.Onsuz kalmakta varmış. 10 gün oldu.Toprak onu benden alalı 10 koca gün geçti.10 yıl sanki.10 ömür bitti sanki.Sadece nefes alıyordum.Bir sigaram bir Yaren’imin acısı birde ben vardım bu dünya da…

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• baskası gelıp sevdıgını solerse keşke demeyesın... söle gıtsın nolacak ucunda ölüm yok ya alt atarafı hayır der

0|0
    0|0
    • yaşanmış bir hikayeyi paylaştım. Tabi benzer bir durum bende de var. Ama hikayenin devamını yazamıyorum :(((

• bu kadar uzun hıkayeyı okuyabılecek olan cıkar mı acaba :(

• devamını ekleyemedim yaa linkte paylaşamıyorum :(((( iyice karıştı birbirine

normalde okumayı sevmeyen ben bile gözlerimi hiç ayırmadan okudum :(

• Olay abartı ama acıklı valla

0|0
    0|0
    • bu kadar değil tabi. Onları ekleyemedim. Kısacası çocuk kızı seviyor ama söyleyemiyor. Daha sonra kız öldükten sonra çocuk kızın günlüğünü okuyor. Aynı şekilde kızda onu sevipte söyleyemiyor

• Hmm aynen böyle bir hikaye okumuştum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...