Okul günlerim zehir gibi geciyor.

Cok sakin sessiz biriyim diye ortamlara cagrılmayan birisiyim.Cirkin biri değilim diye düsünüyorum neyse.Cok kibar,sessiz,efendi diye tabir edilen biri oldugum icinmi hergün mutsuz oluyorum ? neden cevremdeki hep hain insanlar her gün orda burda eğleniyo biryerlere cagrılıyo ? yanlıs anlasılmasın duygusal ergen triplerinde falan değilim.

Bir sorum daha var okulun ilk günü tanıstıgım cok tatlı bi kız vardı.Gercekten burnu havada olmayan iyi biriydi.Daha sabah selamlastık güldü falan.Aksam baktım facebook'tan silmiş sebebi ne olabilir ? yarın gidip sorucamda zaten.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• sorma bence..önce kendi içinde mutluluğu ve huzuru bulmaya çalış..mesela neden?neden? diye sorgulama bu tür şeyleri..bunlar kendiliğinden oluşacak şeylerdir..biraz üst başına çeki düzen ver,bakımlı temiz görün..konuşacak konuların olsun..gündemi takip et mesela..kitap oku..hobilerin olsun..sohbetlere karış/katıl..zamanla güzel şeyler olacaktır..

0|0
    0|0
    • tesekkürler :) yok tipimle alakalı değil gayet düzgün birisiyim o yönden bakmıyorum.Benim tek sikayetim sınıfta coğu kişiyle iyi geçinmem cünkü cok kibarım inan :) ama bu ilişkiler cok sahte gözüküyor bana.sebebini sorarsan mesela biryere gidilir ben çağrılmam falan filan işte.

Kızlar Ne Diyor 1

• Efendiliğinden vazgeçme ortama girecem diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ona efendilik değil eziklik deniyor, eğlenmeyle hain olmanın ne alakası var

silme sebebine gelince seni sormuştur bir iki kişiye, herkesten uzak durduğun için seni seven de olmaz, doğal olarak işe yaramayan bir adam

0|0
    0|0
  • Öyle ortamlara girmeyen kazanır. Bak kendi ağzınla söylemişsin zaten kimlerin genelde öyle yerlerde takıldıklarını. Onun için sen kendin gibi birilerini buluncaya kadar mümkünse yalnız takıl.

0|0
    0|0
  • insanın efendi olan evladır. Efendiliğinden vazgeçme.

0|0
    0|0
  • yakışıklısın sevgilisi kızmış olabilir sen hep böyle ol kamilim ;)

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum aynı benim gibi bir adamsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...