Madem bu kadar kötü biriyim neden benden vazgeçmiyorlar?

18 yaşımda hayatım boyunca annesinden babasından tek tokat bile yememiş biriyken annemden bugün dayak yedim

gülünç ama özür dilemeyi bile beceremiyor kendime bir şey yapmamdan korkusuna iş yerinden yarım saate bir kontrole geliyor.

dövme sebebi de sevdiğim erkekten ayrıldığım için üzülüyor olmam. sevgili konularına karşı biri değil. ama ayrıldığıma üzüldüm diye dayak yedim şaka gibi...

madem bu kadar kötü bir çocuğum vazgeçsin benden atsın kapının önüne. bu yaptığı kendi hatalarını benim üzerimden silmekten başka bir şey değil ki...

yazdım işte

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• anne olmak farklı bir şey. cennet o annenin ayaklarının altında. annesini kaybetmiş insanlarla konuşursan, değil 18 senede bir yediğin dayaktan, onun yapacağı hiçbirşeyden şikayet etmemen gerektiğini söylerler sana. anneler hayata iken algılanamayan çok büyük değerlerdir aslında. asla hata yapmazlar demiyorum ama 18 yıldır sana tek tokat atmamış bir anneye bir kerelik bir dayak için kızıp onu gıyabında insanlara bir anlamda şikayet etmekle ona haksızlık ettiğini düşünüyorum.

imza : annesini çok seven adam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Anne bu yaa severde döver de değerni bil bunun kadın artk senn bu üzülmene daynammış olmalı kii istemdnde olsa sana vurmuş ona kızgınsn ama o senden daha üzgün onu bil kimse çoçuğuna böle bişi yapmk istemez !

0|0
    0|0
    • istemeden bir kez vurulur yalnız.

• herkes farklı düşünür. Bu şekilde yanımda olduğunu hiç sanmıyorum. Neyse teşekkürler

• ozaman sende o kişi için ağlamaya dewam et kederni onda bulursun !

• bir tane kızı vardır üzelmeni istemiyordur. baskıcıdır.denetliyicidir. bu seni sevmediği anlamına gelmezki sen onun kızısın bu artık değişmez bir altın kural.. olaya kendi açından yaklaşıyorsun.. objektif ol ve biraz da dışarıdan gözlemle senin bir kızın olsa ne yapardın nasıl yaklaşırdın..

0|0
    0|0
    • oturup onunla bir üzülürdüm. Annemden en başında birşey rica ettim eğer yapmış olsaydı bu noktaya gelmezdi

• Annen biraz mal affedersin.

1|0
    2|2
  • ne kadar acı..

0|0
    0|0
  • sırıl sıklam karşılıksız aşkın başlangıcı annende hissediyordur emin ol böyledir.

0|0
    0|0
    • bu şekilde mı yardımcı oluyor?

• anneler hisseder sonunu

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım takma kafana bende annemin yanında ağlamıştım sevgilimden ayrıldım diye oda bana kızmıştı ama dayak atma durumu yok tabi.Eğitimsiz'in dediği gibi sanırım aranızda geçen konuşma ikinizi de kızdıracak son noktayı koyacak bir konuşma oldu.Annenin yanında mutsuz olduğunu belli etme.

0|0
    0|0
    • nereye kadar? Ben bitip tükeniyorum keşke basit bi ayrılık olsa da kendi içimde yaşayabilsem

• daha önce bunu diyordum zaten ama o zaman da sen benim yaptıklarımı yüzümemi vuruyorsun falan diye hiddetlenip bağırıyor ya da konuşmayı olduğu gibi bırakıp kaçıyor

• Annen zamanında çok acı çekmiş sanırım...

• Canım bu duyguyu ancak ilerde anne olduğun zaman anlıycaksın.

0|0
    0|0
  • heheh çok tatlısın canım benim böyle bi annen olduğu için şükretmelisin bence.. ona bişey diyip kalbini kıracağına yaz çiz karala.. elini sallasan ellisine çarparsın ama anneyi bi kere kaybettin mi ömür boyu bulamazsın ;))

0|0
    0|0
  • Annen acı acıyı bastırır metodunu uygulamış olabilir

0|0
    0|0
  • bugune kadar dayak atmamis olmasiyla üzülüyorsun diye dayak atmasi uyusmuyor.

0|0
    0|0
    • bugüne kadar dayak atmamasına üzüldüğümü yazmadım. bugüne kadar böyle bir şey yapmadı şimdi bu kadar saçma bir sebepten dolayı yapmasına sabrım dayanmıyor

• annende bu yüzden endiselenmistir. emin ol senin bu halde olmana en cok üzülen kisi annendir. anlattigin kadariyla ben bunu anladim.

• umarım

Yükleniyor...