• Sor
  • Bence

Seven erkek gözlerini mi kaçırır gözünün içine mi bakar?

seven erkek gözlerini mi kaçırır gözünün içine mi bakar beni sevmeyen sevgilim gözlerini kaçırırdı hep sevende gözümün icine bakardı iğrendiği içinde... Daha Fazla

Güncellemeler:
bu arada utangac değilse.
ve gözlerini kaçırmıyor

En İyi Görüş

• utangaç değilse yani beni hesaba aldığım zaman ben bakarım hep. sinirlendğim zaman da duygu yüklü olduğum zaman da hep bakarım. o yüzden kaç kere araba çarptı biliyon mu :D yok şaka şaka her zaman bakmıyoruz tabi

• utangaç değilse ve gözlerini kaçırmasa bile bu seviyor anlamına gelmez her erkek farklıdır en nihayetinde yani. bilemezsin. en iyisi sor bana ne tür gözle bakıyorsun diye :D

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ettim :D

• önemli değil :D

Erkekler Ne Diyor 36

• hay güncellemene, yetertaksit taksit güncellemeyin

• pardon :D

• gözlerinin içine bakma sevgiyle alakalı değil, yüzde olarak çoğunluk kendine güvenle ilgili, kalan kısımlar henüz isim veremediğim sebepler

• Utangaç değilse gözlerinin içine bakar, utangaçsa gözlerini kaçırır.

• her insanın kişiliği farklıdır

• seven erkek gözlerine bakıp gözlerinin içinde kayıp olması lazımDikkat edilecek bir konuda şu bazı insanlar muhabbet esnasında karşı tarafın gözlerinin içine bakar neden biliyormusunuz konuşan kişinin söylediği bütün kelimeleri anlaya bilmek için çünkü duyarak anlatılan konuyu fazla anlayamadığından dolayı görüp bakma ihtiyacı duyacak

• ara ara kaçırır hep değil!

• Her Zaman Gözlerinin İçine Saatlerce Bakabilir Sen Çekmedigin Sürece :)

• aşık erkek gözünü kaçırır bacım sen diğerlerine bakma beni dinle

• Gözlerin içine bakar

• ilk başlada belki kaçırabilirdi, tamamen uyuştuktan sonra eğer seviyorsa mutlaka gözlerinin içine bakar

• sevmek bakmaya doyamamakmıdır yoksa bakmaya kıyamamakmıdır her ikiside adamın yapısına göre değişir bazıları bakar bazıları bakmaz ama genel olarak ağır abiler göz göze gelemezler öbürleri malum zaten :)

• Göz kaçırması samimiyetsiz bi hareket hele sevgiliye ne alaka :)

• soruna soru seven ne yapmazz nereye bakmazz ?:)

• İnsanlarla konuşurken de gözlerini kaçıran bir tipse sorun yok bu sadece alışkanlıktır. Ama sadece senden gözlerini kaçırdığını farkettiysen bazı ihtimaller var. 1- Sana fazla umut vermek istemiyor 2- Bilmediğin bir hatasından dolayı suçluluk hissediyor3- Tiksiniyorr

• eğer teksen gözünün içine bakar toplu bi ortamda bakıp gözünü kaçırır

• aha valla bunu yapıyodu

• :) daha sorun varsa özelden yazabilirsin

• kaçırır tabiki gözlerine bakan yiyecek gibi bakar

• Sevdali adam , sevdigi baska yerlere bakarken gozunun icine bakar, sevdigi donup ona bakinca da gozlerini kacirir ve kacamak bakislar atar ;)

• Ben bir erkek olarak kendimden konusmam gerekirse. O anı nefesimin sesiyle bile bozamam saniyesini bile işlerim göz bebegine ölüm öncesi sessizlik gibi Ne için Dogdugumu ona hissettiririm. Seven insan gözlerini istesede kaçıramaz.

• erkek gozlere bakicidir kadin kacirici :) tam tersi oluyosa sorun olabilir ;

• SEVEN ERKEK KESİNLİKLE GÖZLERİNİ KAÇIRIR..

• gözlerinin içine bakar gözlerini kaçıran yalan söyler...

• utangaç değilse sevmiyodur

• seven erkek sevdiğini belli eder ve kıskanır gözler ruhun aynasıdır. hergün aynayamı bakılır :)

• flört aşamasında ise sadece göz göze gelene kadar bakar. Maksat "bak seni süzüyorum" mesajını vermek...ilişki başladıktan sonra ise seven adam bakmaya doyamaz...

• gözünün gözünün içine bakar.

• utangaç değilse zaten gözlerini kaçırmazki ben şahsen sevdiğim insanın gözlerine bakmaktan büyük haz duyarım hele ki sevdiğim insan ben gözlerine bakınca mutlu olup utanıyorsa offf yemede yanında yat :D

• değişir bu durum. kimisi sevdiğine kıymadığı için bakamaz bile. artık düşün sen. kimi de sırf oyalanmak için olsun diye öyle öküüz gibi bakar. asıl olan gerçeğini bulabilmek.

• bende hafif utangaçlık var gözlerimi kaçırırım , senin soruna gelirsek utangaç olmadığı halde gözlerini kaçırıyorsa seni sevmiyor bu kadar basit.

• utangac değil ve gzlerini kaçırmıyor

• Öncekileri Göster
    • malesef sana aşık olmuş <3

• sağolasın :D

• Değişkenlik gösterir bunun sevme ile akalası olmayabilir söyleki hiç utanmayan bir kişi rahatca gözlerine bakabilir fakat utanan sıkılan birisi de bakmayabilir

• yaptığın makyaj ile doğru orantılı olabilir bu durum. gözünde çapak mapak varsa da bu da doğru orantıda...

• şey anlamadım ya ?

• Öncekileri Göster
    • gözler güzelse: bööööööööleee bakar davar gibim.
      çapanklı ise: kaçırabilme olası ve muhtemel.

boşver çok saçma oldu:D

• aslında saçma gibi gözüksede doğru bende hep kaçırırdım çapak falan görünce ay neyse pisleştik ayol :D :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben hiç anlamıyorum seviyorlar mı sevmiyorlar mı? Allah bana kısmet etmeyeceği insanı benden uzak tutsun o bana yeter...

• seven erkek görmediğim için bişi diyemicem kusra bakma yardımcı olmak isterdim :(

• lan burda yapmayn bari :D :D :D

• Öncekileri Göster
    • 2 tane diyo bide 3. haha tabi sevilmessin sen böyle devam edersen

• sevilmiyorum demedimki :D

• Bakarim ben ya.. Sadece sevdigim.insanlarla göz temasi kurabiliyorum cunku

• Bende de tam tersi, önce gözlerimin içine içine bakan insan şimdi kaçırıyor bakışlarını. :DErkeğine göre değişir bu. Bakışla değil de yaptıkları ile tartmaya çalış sevgisini bence. Yanıltabilir bakışlar.

• utanıyosa veya bi suç işlemişse gözlerini kaçırır ama özgüveni tavandaysa gözlerinin içine bakartrrrr

• Seven erkek seluliti varmi die bakmaz

• erkeği bilmem ama ben bir bayan olarak sevdiğim kişinin gözlerine bakamıyorum.utanıyorum :/ erkekler de pek olmaz ama bence erkekten erkeğe değişir

• Benim hoslandigim cocukta mesela hep beni sinir ediyo ve sonra gozumun icine bakiyo falan bende anlamadim oda benden hoslaniyor mu hoslanmiyor mu :)

• ortalık karıştı yani :D erkek milleti işte bizimkilerde öyle çözemiyorumki bnde kızları anlamıyolarmışmış onları biz anlamıyoruz asıl haberleri yok :(

• Haha aynen aynen :) cikmaz bir yola girmis bulunmaktayiz hadi hayirlisi :)

Yükleniyor...