Basen ve kalça... ?

Basen ve kalca eritmek istioyrum karin ve bacak ici de olabilir ama kas yapmicam sadece eriticem squatta bacaklarda calusiyo benim bacaklarda kas var istemiyorum sadece eritmek istiyorum önerilerinizz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklarda kas yapmak o kadar kolay birsey degildir zaten plates ve squat öneririm sana

0|0
    0|0
    • Bacak kasim var hic calismadigim halde kroscuyum ondan squat yapmiyorum o yuzden cabuk cikiyo bende kas

Erkekler Ne Diyor 10

• fazla kasma bence kuralları bozma :) zira basen ve kalçalar çok önemlidir biraz akışına bırak çok zorlama spor vs tabiki yap saglıklı yaşam için çk iyi tebrikler.

0|0
    0|0
  • Koş o zaman, ağırlık kaldırmakla işin yok senin, interval kardiyo yap ama zaten zayıfsın bence kas yap taş ol.

0|0
    0|0
  • kardıyo sürelerını uzatmalısın fazla yaparsan yağ yakmakla beraber kaslarınıda yakarsn ben hoş bulmasamda bu olayı senın yapman gereken bu cunku bacaklarıdakı be basenlerındekı kaslı goruntunden kurtulmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Valla ilişki öneririm... hem kafandan böyle şeyleri çıkarırsın sürwkli ona takar böyle şeyler düşünmeye fırsatın olmaz

0|0
    0|0
  • Boğazını tut, koş, az uyu, birazda cırcır ol hepsi geçer ;-)

0|0
    0|0
    • Uyku niye az

• Metabolizman hızlı çalışır denge düzensizliği yaşarsın o yüzden... Uykusuzluğun açtığı sorunlar başında kilo kaybı geliyor...

• Kadın ele gelmeli

0|1
    0|0
  • bisiklet sür

0|0
    0|0
  • bu işsiz galıba :D

0|0
    0|0
  • Lahmacundan uzak dur mesafe koy araya :D

0|0
    0|0
  • Ne tuhaf ya, erkekler basen ve kalça için deli olur, kızlar ise eritmeye çalışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• step aerobik ve yürüyüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...