Sevgilimi arasam mı aramasam mı?

demin sevgilimle konuştum. kızkardeşiyle dışarıya çıkıp mağazalara bakacakmış. ben de bana sordun mu dedim hayır gidemezsin karanlık oldu dedim. o da mızmızlanınca tamam ne istiyosan yap dedim kapattım telefonu. şimdi merak ediyorum gitti mi acaba? arayıp da tükürdüğümü yalamak da istemiyorum... üfff

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence izin vermiyorum falan diyerek yanlis yapmissin ama olsun. Keske "keske benimde fikrimi almis olsaydin gibi birsey soyleyebilirdin" ama eger simdi merak ediyosan ara eve konus cunku o senin sevgilin ve aranizda tukurdugumu yalamam gibi durumlar soz konusu olmamali.

0|1
    0|0
    • o benim herşeyim ya çok seviyorum gerçekten onu kısıtlamak için değil başına bir iş gelmesin diye diyorum, o aradı gitmemiş bi yere canım benim :)

• Ohh iyi rahatlamissindir :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana niye sorsun ki? Kısıtlamayın böyle birbirinizi. Uzun sürmez ilişkiniz...

0|1
    0|0
    • kime sorsun? esas iyi ilişkilerde kadın erkek birbirine karşı sorumludur.

• Birbirinize haber verin. Ona lafım yok. Ama bu izin almak da ne? Birbirinizin annesi de değilsiniz, babası da...

• sanane kıza ne karışıyorsun o sana bir yere gitmedese sn planladıgın yere gıtmeyecekmisin bence ara özur dıle yaptıgın hiç hoş br davranış degil

0|1
    0|0
    • ne demek sanane sevgilisiyim ben dmi. bu arada herşey karşşılıklı ben onun istemediği bişeyi yapmam ;)

• Tek gitse neyse de kızkardeşiyle gidiyosa bi sorun yok boşver takma kafana yahu.

0|1
    0|0
  • siz erkekler hepiniz böylesiniz! merak et hattaaa çatlaaaaaa

0|1
    0|0
    • hıı çatlarım tabi seviyorum ulen. merak ediyorum başına bişey geldimi diye :(

• özür dile o zaman bağırdıgın için.ani tepkiler verme.eğer anlayışlı bi erkek olursan herşeyinden haberin olur en azından anlayışlı taklidi yap

• bağırmadım sadece trip attım canım. aradı konuştuk no problemo

• Seni seviyorsa gitmemistir icini rahat tut:)

0|1
    0|0
    • aradı niye beni aramıyosun dedi :) gittin mi dedim yok gitmedim boşver dedi :) sohbet ediyoruz hayat güzel :)

• sevindim :) iyi muhabbetler aşıklar

• yazıyı okurken kendi erkek arkadaşım gözümün önünde canlandı ya sen kızın ailesinden daha mı çok düşünüyorsun aile izin vermiş size ne oluyor evlenince göndermessin aynı durumdan bizde tartıştık şimdi kız dışarı çıksa ne olur hiç birşeyden zevk almaz.

1|0
    0|0
    • aileyi nerden yumurtladın :) evde kardeşiyle kalıyor ailesinden ayrı ve onu burda koruyup kollamak benim görevim öyle değilmi. ben onu eşim olarak görüyorum evlenmeyle başlamıyor bu işler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...