Mahsun Kırmızıgül'ün dizilerini beğeniyor musunuz?

hayat devam ediyörün ilk bölümleri iyidi ama şimdi hiç bakmıyorum şimdi ise benim için üzülme diye bi dizi cikkiyor bugün fragmanlarına baktım iyiye benzio siz ne düşünüyonuz tutulurmu bu dizi

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tv izlemem ama arada bir reklamda o yeni yaptığı dizide sürekli kürtçe kelimeler duymak sinirlendiriyor beni ne de olsa yapan arkada doğulu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tabıkı begenıyorz

0|0
    0|0
  • ön yargıyla bakmadığın sürece her dizi ve filmde izlenecek bir parça bişeylar oluyor, ama bazen öyle diziler yayınlanıyorki anlamsız mantıksız ve tutarsız, bunlara nazaran Mahsunun dizileri süper bence..

0|0
    0|0
  • yok yauv tatava

0|0
    0|0
  • dizileri oldunu şimdi örendim

0|0
    0|0
  • Ben o onun gibi kıroların yaptığı hiç bişeyi beğenmem

0|0
    0|0
  • hiç begenmiyorum begenecek bişey yapmıyor ki adam

hep dogu hep dogu

yeni dizisi ile karadenizi de kirletti

0|0
    0|0
    • yani haklisin hep doguyu anlatiyor her filminde her dizisinde, ama busefer degisiklik yapmis karadenizde anlatiyor

Kızlar Ne Diyor 6

• izlemedim izlemeye de niyetim yok

1|2
    0|0
  • su anki bütün dizilerden 10 bi,n kat daha güzel oldugunu düşünyorum simdiki diziler hep kötü örnek kimin eli kimin cebinde belli değil yahu evlilerin hepsi aldatıyo dizilerde birbirilerini sonra kızların zengin olma hayalleri bataklıktan geçiyor... bunlar hep kötü örnekkk dizide aşk ön planda olmamalı kesinlıkle... bana kalsa dizi izlenmemeli hatta mahsunun dizileri biraz daha aile içi konuları hedef alıyor... aşk 2. planda.

0|0
    0|0
  • hiç güzel değiller çok sıkıcı diziler yapiyo filmleride öyle.bence bu adam bu işi bıraksın iyilere yer versin.

0|0
    0|0
  • hemde çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Dizilerini de filmlerini de izlemiyorum. Beğenmiyorum açıkcası.

0|0
    0|0
  • Hayır , beğenmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...