Dünyadaki en yetenekli Türk futbolcu sizce kim?

Turk asillida olabilir.Turk,alman,hollanda,ispanya,ingiltere,isvec,avusturya liglerinden hangisinde sizce bu yetenek?

Güncellemeler:
yanlis anlasildik tum liglerde oynayan en yetenekli Türk futbolcu?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Beyler Mesut almanlar tarafından yetiştirildi iyi olması normal.Ama yeteneğe gelince Arda türkiyede yetişti buna rağmen çok genç yaşta büyük işler başardı o yüzden Arda diyorum.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• lionel messi olabılır..

0|0
    0|0
  • Metin Oktaydı..

0|1
    0|0
  • Maradona

Ronaldo

Mesut

nuri ş

0|2
    0|1
  • Metin Oktay <3

Keşke sağ olsaydıda en yetenekli kim millet görseydi.

0|1
    0|0
  • Türk asılıı Alman ama Mesut Özil daha sonra Arda Turan(<3) diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Mesut Özil , Arda Turan ve Muhammet Demirci

0|0
    0|0
  • Şüphesiz Mesut Özil'dir. Futboldan gerçekten anlayan bilir. Dünyada şu an onun gibi asistçi bir futbolcu yok sanırım..

0|1
    0|0
  • dünyadaki en yetenekli futbolcu 10 metre havaya zıplayıp röveşata çeken tsubasa

Türkiyedeki en yetenekli futbolcu bence fenerbahçe forması ile Egemen Korkmaz

1|1
    0|0
  • türk olarak mesut özil tabii ki..

1|0
    0|0
  • şimdi herkes yetenekli önmli olan yeteneği zekayla birleştirmek Türkiyede selçuk yeteneklıdır bence Avrupada ise xavi iniesta olabilir

0|1
    0|0
  • bence ilhan mansız dı (beşiktaşlı değilim gs liyim) ama adam alman hatun yüzünden kendini bitirdi yazık oldu. şuanda beğendiğim yok, arda yetenekli ama fizik sıfır. Mesut özil i türkten saymadığım için yazmadım ama sayarsak adam gibi bi o var.

0|0
    0|0
  • nuri şahin diyorum

0|0
    0|0
  • İlk aklıma gelen Mesut oldu. Daha detaylı düşünmek lazım ama Arda'da olabilir karar veremedim şimdi.

0|0
    0|0
  • mesut özil bunun tartışması dahi olmaz dünyanın en iyi iki takımından birisinde oynuyor...

0|1
    0|1
  • ömer toprak :)

0|0
    0|0
  • Türk asıllı olarak şuan için Mesut Özil diyorum. Sonrasında da Arda Turan gelir.

0|0
    0|0
  • arda mesut

0|0
    0|0
  • bence en iyisi bizim hali sahadaki forvet bevliyeci doktor nizamettin abi

0|0
    0|0
  • maradona pele johan cruyff hagi messi ronaldo falcao

0|0
    0|0
  • Mesut'u ben Türk olarak görmediğim için tabiki king Arda <3