KS'de 18 yaşının altındakiler kol geziyor. Site admini bunları neden kış kış lamıyor?

Birçoğu kendileri söylüyor yaşlarının küçük olduğunu bazıları ise cevapları ile çocuk olduğunu belli ediyor peki bu site admini neden kış kışlamıyor bunları?

Site ergen istilası altında kreşe döndü ya bir çözüm bulunsun buna hem siteyi tuhaf soruları ile meşgul ediyorlar ve kaliteli sorular çabuk gözden kayboluyor

Ne olacak böyle ya?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• büyük insanlarda gayet güzel saçmalayabiliyor ne yazık ki hem sende onların yaşında oldun sonuçta bende desteklemiyorum içerik olarak çok fazla uygun sayılmaz çünkü ama bizi ilgilendirmez burada adminlerin dikkatli olması gerekiyor.Ama kaliteli sorular konusunda kendi sorularından bahsediyorsan şayet şuçu küçüklerde filan aramamak gerek o kendi problemin.

0|0
    0|0
  • Gördüğün yerde hem sorusunu hem de üyeyi şikayet et. 24 saat içinde siliyorlar üyeyi.

0|0
    0|0
  • Ben soracaktım, klavyemden aldın soruyu :D Bu yüzden benden sana 5 yıldız.

Bunu ben de çok merak ediyorum. Canları isteyince kuralları çok sert bir şekilde uygulayan site yönetimi, bu çocukları neden görmezden geliyor acaba?

0|0
    0|0
  • tespit edilenlerin üyelikleri siliniyor ama üyelrin çoğu şikayet etmiyor gördüğün yerde şikayet ediceksin

0|0
    0|0
  • aynen liseli detectec.

1|2
    2|0
  • onlarda ınsan abısı

0|0
    0|0
    • Akıl yasta degıl basta abisi +18 olup sacma sapan soru soranlarında mevcut oldugu bır yerdeyız unutmayalım :) arada renk katıyorlar beyaa :)

• Tamam abi

sorun yok

• kls kls olsunlar :):)

0|0
    0|0
  • Eskiden daha fenaydı,

Daha önce bu sitede üyeliğin var mıydı?

0|0
    0|0
  • Siliniyor tespit edilenler.

0|0
    0|0