Arkadaş sitelerinden tanıştıgınız biriyle ciddi düşünür müsünüz?

Arkadaş sitelerinden tanıştıgınız biriyle ciddi düşünür müsünüz? Bu tarz ilişkileri olan tanıdıgınz var mı?

Arkadaşlık veya evlilik amaçlı sitelerden ciddi ilişkiler dogar mı? bu konuda yaşanmışlıklarınız oldu mu?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta olmaz diye birşey yoktur,hiç görmediğin birine,onun fikirlerine,sesine,ilgisine hayran olup aşık olabilir insan belkide çok daha güzel olur,denemeye değer.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir arkadaşım net üzerinden evlendi ve şuan gayet mutlu bu arkadaşımın kendisinden büyük 2 ablasıda yine aynı şekilde nette tanışıp evlendi.

0|0
    0|0
  • olabılır ama benım aklıma takılır hep ya o sıteye gırıp yenı bırıyle tanısabılır mıyım dıye dusunurse

0|0
    0|0
  • olurr ama ne kadar sürer o biilemem..

0|0
    0|0
  • yeğenim internetten tanıştığı bir ispanyol ile evlendi. ispanyada yaşıyor. gayet mutlular valla

0|0
    0|0
  • olabilir tabi ama ben netten tanışmak istemezdim :)

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0
  • bilmem. mantiksiz gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • olur niye olmasın.imkansız diye bişey yokdur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nişanlımla facebooktan tanıştım yakında evleniyoruz. yani olamaz diye bişey yok. karşındaki kişiye göre değişir.

2|2
    0|0
  • olur ama riskli

0|0
    0|0
  • yapmayın dedeler, iletişim çağındayız. burada tanıştın diye hemen evlenicek halin yook.dışarıda bir ilişki süreci denen bir durum söz konusu. zamana bırakmak lazım bu tarz kararları...

0|0
    0|0
  • Güven sorununu aştıktan sonra mümkün. İmkansız diye birşey yoktur. Zaman alacaktır ama mutluluk emeksiz kazanılmıyor.

0|0
    0|0
  • Flört olur ama evlilik olmaz çok zor.. sanaldan tanıştığın birine ne kadar güvenebilirsin ki ? :(

0|0
    0|0
    • şu an bulundugun ortamda sanal değil mi?

• Tamam ama burada evleneceğin insanı seçmiyorsun ki ? Verdiğin cevabı anlamsız buldum :(

• dürüst ve dogru insan her zemin ve şartta aynıdır deişmez

• net fazla güven vermemekle birlikte '''neden olmasın''' diyorum...

0|0
    0|0
  • Onceleri sacma bulurdum ama insanin kismetinin nerde oldugunu kimse bilemez

0|0
    0|0
  • hayata herşey olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...