Bana ne söylüyorsa diğer kızlara da aynısını söylüyor, ne düşünüyorsunuz?

bi çocuk var, onu ilk gördüğümden beri seviyordum ve onunla bi kelime bile konuşabilmek için can atıyordum, bana çok ulaşılmaz geliyordu...

şimdi ne oldu diye sorun, bi şekilde konuşmaya başladık ve bana çok çok samimi davranıyor. hayallerim gerçek oldu resmen ama bu sefer de ben istemiyorum. çünkü bunu bütün kızlara yapıyor, bütün kızlarla çok yakın samimiyet kurmaya çalışıyor. bana ne diyorsa aynısını diğerlerine de söylüyor. amacı ne anlamadım hiç :( bi yandan da benim özel olduğumu hissettiriyor bana...

onu hala seviyorum ama bu davranışı yüzünden soğudum ondan. şimdi ne yapmalıyım, ne düşünüyorsunuz...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• O zman yol ver gıtsın .. Ben sana diyeyim bi erkek olarak ondan hayır gelmez.. Tek kişi ile yapamıyor demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cunku insan doymaz birini degil hepsini ister, o da bakti ki bu yolla buluyor bunu herkese oyle yapar..duygularinda haklisin birak bence oyleyse..

0|0
    0|0
  • Adam bir taneyle yetinemiyor demekki, yedekleri stoklamak istiyor.. ama sen buna rağmen hangi mideyle onu sevmeye devam ediyorsun oda ayrı bir konu!

0|0
    0|0
  • bence ver sonra doğru yolu bulacaksın ben buna inanıyorum :D

0|0
    0|0
  • erkekler doyumsuz hepsi benim olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen o çocuğu bırak kardeşim o çocuk evine sadık falan olmaz yol yakınken herkes kendi yoluna baksın

0|0
    0|0
  • aman uzak dur onun devreler yanmış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...