Basketbolda blok yememek

Okullar arası basketbol turnuvası 28 kasımda başlıyor ve ilk rakibimizin oyuncularından biri benim arkadaşım çok iyi bloklar beni bu yüzden maçta yemek istemiyorum blok, ne yapabilirim sizce ? Geri çekilerek atış deniyorum yine fayda etmeyebiliyor bazen.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• topu saklayarak potaya uzan ve olabildiğince sıçramaya çalış...kolların uzunsa blok yemen imkansız hale gelir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• basketboldan anlamıyorum

0|0
    0|0
  • işte o maçı belirleyen unsur

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ddddddd

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ddddd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• rakibi tanımak en önemli olay.. olabildiğince kısa boyluların üzerine giderek şut denemelisin.. yada topu elden çıkarma konusunda yavaş davranabilirsin bu sayede faul yapma ihtimalleri artar..

0|1
    0|0
  • bol bol feyk dene :)

0|0
    0|0
  • adam senin önündeyse ve blokta uzmanlaşmışsa arkadaşına pas at niye şut çekiyosun bireysel oynamamanı öneririm

0|0
    0|0
    • Bireysel oynamaya kesinlikle karşıyım ama ya diğer arkadaşlarımı savunuyorlarsa?

• Feyk atmaktan başka bir şansın yok gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...