Kapat

Basketbolda blok yememek

Okullar arası basketbol turnuvası 28 kasımda başlıyor ve ilk rakibimizin oyuncularından biri benim arkadaşım çok iyi bloklar beni bu yüzden maçta yemek istemiyorum blok, ne yapabilirim sizce ? Geri çekilerek atış deniyorum yine fayda etmeyebiliyor bazen.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• topu saklayarak potaya uzan ve olabildiğince sıçramaya çalış...kolların uzunsa blok yemen imkansız hale gelir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• basketboldan anlamıyorum

0|0
    0|0
  • işte o maçı belirleyen unsur

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ddddddd

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ddddd

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• rakibi tanımak en önemli olay.. olabildiğince kısa boyluların üzerine giderek şut denemelisin.. yada topu elden çıkarma konusunda yavaş davranabilirsin bu sayede faul yapma ihtimalleri artar..

0|1
    0|0
  • bol bol feyk dene :)

0|0
    0|0
  • adam senin önündeyse ve blokta uzmanlaşmışsa arkadaşına pas at niye şut çekiyosun bireysel oynamamanı öneririm

0|0
    0|0
    • Bireysel oynamaya kesinlikle karşıyım ama ya diğer arkadaşlarımı savunuyorlarsa?

• Feyk atmaktan başka bir şansın yok gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...