Ağladığını söylüyor, ah bu erkekler, ahh ahh .. !

Sevdiğiniz adam size ağladıgını söylerse ne hissedersiniz gerçekten samimi gelir mi bu? tamam erkeklerde ağlar ama karşındaki kızı çok sevdiğini söylüyorsun hemde tutup ağladıgın zamanlardan bahsediyorsun. mantıklı mı bu siz olsaydınız nasıl bi tepki verirdiniz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• eski erkek arkadasimla kavga etmistik (asirisi kiskancligi yüzünden) benim igrenc bir huyum vardir, birine kizmissam iletisimi keserim bir süreligine, tek bir kelime dahi söylemeden. telefonlarina/majlarina vs hicbir sekilde cevap vermem.

yine böyle yapmistim ve sinirim gecince aramistim, o da icmis baya sarhostu konusurken aglamaya baslamisti ben seni seviyorum üzmek istemezdim seni vs demisti.

agladigi icin üzülmüstüm, ama eger ben duymasam ve bana gelip agladim ben senin yüzünden deseydi itici gelirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ağlamayan erkek mi ?

O da ne ya ?

Öyle bi tür mü varmış ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ağlayan erkek bence söylemez.Şöyle bir düşünceleri var bazılarının kızların acındırma ve son yöntemleri diye...Böyle düşünürken sanmıyorum gerçekten ağladığında söyleyeceğini.Yanında ağladıysa inan ama söylüyorsa sanmıyorum.Erkek kolay kolay söylemez ağladığını

0|0
    0|0
  • kafam karıştı ağladığını neden söylemesin ki? Ben gördüğümde o halini ondan beter ağladım.

0|0
    0|0
    • insan güzel seyler yasarken agliyorum demesi normal mi :DD

• sırf özlediği o an yanında olamadığı için ağlardı. Keşke yine öyle olsa normal mı bilmem ama güzel

• Nicin agLiyormus bu cocuk anlamadim yaa :D

0|0
    0|0
    • Bende anlamıyorum kötü bişey yaşıyoruz üzülüyoruz tamam ama başlıyor ağlıyorum demeye. güzel birşey yaşıyorz sonra yine başlıyor ağlıyorum demeye. üff üff..

• Allaa alla �ok iLgin�mis ya genelde erkekler agladigini belli etmek istemezler...Aglayan sevgiliye bile gicik olan erkekler var..Aglasa bile göz yaslarini akitanlarda var..Seninki tuhafmis ya..insan güzel sey yasarken aglamaya basladim dermi Allah sana kolaylik versin kardesim erkeginde aglayani nasil cekilir ki cok ilgincmis. :S

• sevmesem... neyse bakalım artık nereye kadar gidecek..

Yükleniyor...