Ağırlık seti alacağım sorum var?

bayilerde 250 tl ye alacağım ağırlık setini gittigidiyorda 140 tl ye kargo dahil alabiliyorum yorumlara baktığımda kilo açısından pek verimli değilmiş mesela 48 kilo alacağım ama hissedilen kilo byük ihtimal 38 civarı bunu problem etmiyorum aslında çünkü o aşama kiloya gelince yeni ağırlıklar alırım diye planlıyorum sizce mantıklı olan gittigidiyordan almak mı?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Gittigidiyor iyidir. Düzgün şey gelir.

0|0
    0|0
    • hmm iyi baklava kaslarıma hazırlık yapim :)

• Sevindim öyleyse.

• siz hep böyle neşeli tatlımısınızdır, çevrenizdekiler şanslı öyleyse :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Salona git evde bir gün bıkacaksın. Hep aynı hareketleri yapmaktan kaslar büyümeyecek birde yeterince beslenemezsen kasları parćalarsın çok kötü olur salona git derim

0|0
    0|0
    • salona daha önce gittim zaten, gidiş geliş 1 saat sürüyor sonra yol parası var.
      düşüncem evde 7-8 ay yapıp, kaslar gelişimi kesince salona devam etmek niye yalandan 7-8 ay 600 tl masraf edimki.

• Sen daha iyo bilirsin kardeşim. Bilinçsiz yapılan herşey zarardır unutma. Ben yaşadım seninle paylaşmak istedim sadece kol kaslarımı parçlamıştım düzeltmesi uzun sürdü parçalamak yani hep aynı hareketleri yapa yapa gelişim olmuyo kaslar parçalanıyo yeterli proteini de alamayınca. Iyi şanslar

• spor salonundaki hareketlerde sabit, her bölüme özel şekil var mesela göğüs için 10 çeşit hareket var :)

• decathlona bir bak ist oturuyosan sirkeciye bak

0|0
    0|0
    • orda çok daha pahalı :) baktım yani

• nereye baktn

• decathlon un mağazasına baktım.110 küsür liraydı sanırım ve istediğim gibi değil bana full set lazım netten buldum işte

Yükleniyor...