Aşık olmadığınız biriyle çıktınız mı hiç?

bir sevgilim var, ama ona aşık olup olmadıgımdan bir türlü emin olamıyorum. o beni çok seviyor, ama ben galiba ona acıdıgım için ve onu kırmak istemediğim için onunla beraberim.. daha önce basınıza böyle bişey geldi mi ? :/

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• hormonlar geldimi,

bir de tahin -pekmez

aşk 2.planda oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gereksiz yere insanların duyguları ile oynamak hiç tarzım değil. Cevabım : Hayır

1|0
    0|0
  • öyle bişi yapmadım hiç hoslanmadıgım biriyle nasıl vakit gecirim ya sacmalık

0|0
    0|0
  • acımak ne demek ya ilerde dayanamayıp da ayrıldınızda o çocuğa daha büyük acılar yaşatıcaksın

0|0
    0|0
  • sırf pompa için katlanmayı denedim ama olmuyo aşksız seks bi hiç dostum

0|0
    0|0
  • hayatımın hatasını yaptım sakın derim ben! acıma alıştır ve ayrıl derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• başkalarının duygularına yalancı bir karşılık vermektense kalbini kırarım daha iyi-ölüm kalım meselesi değil ki bu,en azından dürüst olurum ve hem ona hem kendime saygı duyduğumu bilirim

ona olan saygımla ne alakası var dersin belki,başka insanları yalancı bir sevgi,ilgiyle mutlu etmendense hiç oynama duygularıyla daha iyi

0|0
    0|0
  • evet başkasını unutmak için çıkmıştım ama o zaman pek karşımda ki kişiyi düşünmüyodum ona da bana da acı. o yüzden artık yapmıyorum böyle bişey

0|0
    0|0
  • sırf acıdığım için çıkarak kimseye haksızlık yapmam heleki beni çok seven birine aksine sevmiyorsam unutsun diye iyi davranarak ümit vermekten bile korkarım

0|0
    0|0
  • evet çıktım. sonradan ona aşık olmadım ama bağlandım ve alıştım. bayağı bir süre bırakmadım. çünnkü biri vardı beni seven düşünen el üstünde tutan kaprisimi çeken... ve bi baktım ki özlüyorum filan. ama hiç güçlü duygular hissetmedim

0|0
    0|0
    • duygularıma tercüman oldun resmen

• yol yakınken dön ...

0|0
    0|0
  • Evet, sevmediğim biriyle çıktım ve beceremedim. Olmuyor yani zorlama sende.

0|0
    0|0
    • siz neden çıktınız acaba sevmediğiniz biriyle ?

• Duygusal boşluktaydım zaten tanıştık ettik, kabul ettim ama olmadı ayrıldım. Duygularıyla oynamadım yani. 3 yıl önceki mevzu.

• kendini düşün kızımm nebu sen aş evimisin acıyosun ?.

0|0
    0|0
    • kabullenmem mi fake seni zuhahaha bak yavrum ben ortadayım g**tün yiyosa sende çııkk :D

• senin "ortada" oldugun belli zaten:D ben açmam kendimi herkese öyle söyliyim :)

• evettt geldii .. bende benı sevdıgı ıcın cıktım sevmeye calıstım ama olmuyor be guzelım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...