Clean Bulk hakkında merak ettiğim?

Arkadaşlar ben spor salonuna vs. gidemiyorum hem şu an para olmadığı için hem de uzun zamandır kasılmalar mevcut sağ kol ve sağ bacağımda bu kasılmalar 5-6 saniye sürüyor ama o an da hakimiyeti kaybediyorum yani kontrol edemiyorum eli veya bacağı magnezyum takviyesi kullanmaya başladım doktor yazmıştı her neyse ben 1 senedir de düzenli olarak tavuk pilav tarzı şeyler yiyorum ve bir yandan da evde antreman yapıyordum 10 kg şar dambıllarla [toplam 20 kg] çalışıyordum haliyle gelişme felan çok az oldu ve antreman bitimi 200-250 arası mekik çekiyordum 30-40 dk civarı sürüyordu bu durum bu kadar mekik çekme sebebim ise endomorf vücut tipi olması bende ve beynim direkt dambıllarla gelişemiyorsun bari mekik çek belki işe yarar düşüncesiyle hareket ediyordu

Şimdi geliyim ben soruma ben clean bulk yapmayı düşünüyorum ama bu haziran ayına kadar pek mümkün değil gibi gözüküyor spor salonuna yazılmam ama yinede 2 haftadır felan clean bulk tarzı besleniyorum yulaf ezmesi + bulgur + lavaş + tavuk göğsü + badem + nohut tarzı şeyler tüketiyorum ama bir soru kafama takıldı ben hazirana kadar clean bulk tarzı beslensem ve yine evde gelişme olmasa bile 10 kg dambıllarla devam etsem antreman yapmaya haziranda da spor salonuna yazılsam 1-1.5 ay önceden clean bulk tarzı beslenmenin bir faydası olur mu bana? yani demek istediğim gelişme gösteremiyorum evde çalışınca ve gelişme gösterememe rağmen clean bulk tarzı beslenmem boşa mı? bu bana kas olarak geri döner mi dönmez mi?

bulk hakkında bilgili biri aydınlatabilir mi acaba beni?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...