Ortak senaryo için amatör senaristler?

Arkadaşlar bir süredir yazmakta olduğum ve bitmek üzere olan bir roman var... Eski gazeteci ve aynı zamanda eski PR'cı olduğumdan işin medyada tanıtılması konusunda bir ciddi bir avantaja da sahibim...

Ancak bir çok yazar ve gazeteci arkadaşım, bu işi kitap olarak değil, film olarak daha çok ilgi çekeceğini ve ses getireceğini söylüyor...

Dolayısı ile hemen hemen bütün metnin bu kez senaryolaştırarak yeniden yazılması lazım...

Tüm hakları noter onaylı sözleşmeyle korunacak amatör veya profesyonel senaryo yazarı arkadaşlar arıyorum...

Üye arkadaşlar arasından ilgilenen var mı acaba?

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Başarılar dilerim. Edeebiyat bölümü öğretmenleri bu konuda iyi olabilir.

0|1
    0|0
  • Ben de senaryo yazmaya pek hevesliyim. Rts öğrencisiyim. Konusu ne filmin acaba?

0|0
    0|0
    • Film değil henüz... sadece roman... ama senaryolaştırmamı öneriyor arkadaşlarım...

Konusu çocuk yuvasında büyüyen ve devlet eliyle suça itilen çocukların hikayesi...

Erkekler Ne Diyor 3

• merak ettim belki bi yardımım olabilir daha önce bol bol uğraştım da :)

0|1
    0|0
  • Yardımcı olabilirim...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim... daha önce herhangi bir çalışmanız oldu mu?

• O halde bir kaç arkadaş toparlayabilirsem sizinle mutlaka iletişime geçerim...

• arkadaşlar çok güzel bir senaryum var sadece yazmaktan zorlanıyorum bana yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum çok ses getirecak bir sinema filmi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...