Protein tozu şart mı?

İyi bir vücut için protein tozu şart mıdır? Yumurta, et, peynir, yoğurt gibi besinlerle bir yere varılabilir mi?

0|2
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mecbur kılanlar nerden biliyorlar allah aşkına bu işin içine girmeyen kızlar bile yorum yapıyor bilmeden. Şart değil sabah 7 de uyanıp yumurta süt peynir zeytin bal filan ye öğlen 2-3 tabak makarna yanında salata bol limonlu filan. Aksam tavuk göğüs eti ye 300 gram yanında kuruyemiş ye salata meyve ye mesela. Her türlü karşılarsın günlük ihtiyacın olan proteini. Sen öğlen gidip spor yaparsan olmaz sabahtan aksama kadar yiyeceksin güzelce proteinli şeylerden aksamda spora gideceksin gör bakıyım spordan sonrada çikolatalı 2 paket süt iç 1 tanede muz ye gör bakalım kasları. Düzenli beslenirsen doğal yaparsın ben toz kullanmadan yaptım.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• varilir ama proteini tam olarak alamazsin eksik kalir

0|1
    0|0
  • Şart değil bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• proteın tozu yeterı kadar besın alamadıgında sana destek olarak yardımcı olur yumurta peyır tavuk et yedıgınde zatn ıclerınde yetrı kadar var bır pakaet fıstıkta bıle bır olcek proteın tozu degerı mevcut. onemlı olan besın alımın yeterlımı degılse kullan destekele

0|0
    0|0
  • Bak şimdi bir fabrika düşün iş çok ama işçi yok, iş=spor işçi = protein tozu
    İş ne kadar çok olursa o kadarda işçi gerek
    Kısaca o dediğinin gıdaların proteini tek bir tozda biriktirilmiş. O gıdaları alırsan yanında yağda almış olacaksın.

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltı 5 yumurta beyazı, 100 gr peynir, 3 saatte bir de 100 gram et Yersen 4 sefer olmak üzere hayır şart değil. Protein tozunun asıl amacı gün içerisinde beslenmeye dikkat edemeyenler için.

0|0
    0|0
  • protein şart değilde bazı aminoasitler vucutta az oldugu için şart. mesela kreatin , triptofan, losin, glutamin gibi gibi.
    hacim arttırmak için deli gibi yemek ye. karbon hidratını ve proteinini al. bide kreatini kullan güzel hacim yaparsın.
    ben 6. ayımda kullanmaya başladım sende acele etme

0|0
    0|0
  • varılabilir fakat protein tozu çabuk kana karıştığı için tercih edilir

0|1
    0|0
  • Kullanipta , sonra vucut gelistirmeyi bir bjrakirsan vucudun yaslilar gibi sarkar.

Dogru beslenmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • bu işin içinde olupta toz kullanmayın gereksiz diyen birini görmedim, yine de evet tozsuz bir yerlere varabilirsin ama daha ilerisi olmaz

0|0
    0|0
  • onlarla bütün protein ihtiyacını karşılayamıyorsun malesef

0|0
    0|0
  • Şart bence diğer türlü o proteini alamayacaksın ne kadar zorlarsan zorla.

0|0
    0|0
  • fotografını atarsan daha sağlıklı yorum yapabilirim. ama genel olarak şarttır diyebilirim, tabi bu senin spordaki amacına göre de değişebilir

0|0
    0|0
  • Protein tozu hemen daha ucuza gelir hemde dana net garantili.

0|0
    0|0
  • Kullanmadım !

0|0
    0|0
  • tabiki şart değil yaşayan örnek ben :D

0|0
    0|0
  • Kardeş beslenmen cok saglamsa sartt değil ama öküz gibi yemek yemen lazım

0|0
    0|0
  • Zayifsan ve spor yapmak istiyorsan şart.

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    0|0
  • Vücut için gerekli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...