Bu savunma hakkındaki görüşünüz nedir?

Yakın bir dostum iki ay önce traji-komedi bir olay yaşadı.Adamın teki önünde mastürbasyon yaptı. :D Her neyse kız olayı polise ihbar etti ve Aralık'ta mahkeme var.

Size adamın savunmasını yazıyorum hazır olun. :D

".. plakalı aracım ile tıp fakültesinde bir arkadaşı hasta ziyareti yaptıktan snra adres üzerinde penisim kaşındı aracımı yolun sağına çekerek durdum,bende sedef hastalğı var penisimde de sedef hastalığı var penisim kaşınınca külotumu üzerinden penisimi kaşırken benim hakkımda şikayette bulunan bayan beni gördü ben bu bayanın orada olduğundan haberim yoktu ben bu bayanı fark edince beni gördüğünü yanlış anladığını tahmin ederek hemen yanına gittim kendisine beni yanlış anladığını söyledim oda polise haber vereceğim deyince korkup oradan uzaklaştım ben masturbasyon yapmıyordum."

Raporu saymazsak hakim buna inanır mı sizce?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• raporu saymaksak diye bir sey yok adam saglık sebebinden dolayı oldugunu belirtmiş ve bunu belgelemiş

zaruri bir durum

sonuc olarak hakim bu kisiyi haklı buldugu zaman arkadasına dava bile acabilir

ve kazanabilir. ben anlattıklarından art niyet aramıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ortada bir sağlık durumu belirtilmiş. Kontrol edilerek hastalığın söz konusu bölgeyi de etkilediği anlaşılırsa hakim tabii ki buna inanır başka da şansı yoktur. Toplum içinde yüz kızartıcı suç işlemek olarak değil de, genel toplum kurallarına aykırı hareketten uyarı verilir belki bir miktar da para cezası verilir. Sonuçta kıçı başı bir şey olan insan pekala tuvalete falan gidebilir. Acil kategorisine giren durumlar bundan hariçtir o da zaten uzmanlarca değerlendirilir. Tıpkı özel hastahanelerin acil hastalara vermesi gereken hakların tanımlandığı gibi bu da tetkik edilir.

0|0
    1|0
  • Ben de sedef hastasıyım ama yolun ortasında oramızı buramızı kaşımıyoruz. Savunmasını s..evsinler

1|0
    0|0
  • Hakim baba insan sarrafı insanın gözüne bakıyor ifade dinlemiyor ki

0|1
    0|0
  • Adamın akıl sağlığında bi problem yoksa hakim normal bir insanın yol üstünde mastürbasyon yapmayacağı şeklinde yorumlar raporuda işin içine kattığında ceza almadan sıyrılır ama kabahatler kanunundan para cezası alabilir..

0|0
    0|0
  • Sedef hastası olduğunu ve kızı görmediğini ispat ederse yırtar

0|0
    0|0
  • kötü olay ama niyet çok önemli belkide adamın dediği doğrudur bazen bu tarz olay olabilir iç çamaşırlar bazen rahatsız ediyor

0|0
    0|0
  • şaka yapıyorsun asla inanmam :D

0|0
    0|0
  • bu kadar olur dahası da olmaz :)

0|0
    0|0
  • çükünü kesin onun :) hakim rapor olmadan inanmaz .

0|0
    0|0
  • onun pipisini elektirikli testereyle kesmek lazım...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dediği gibi bir hastalığı var mı yok mu bakılır bence

1|0
    1|0
  • puahaha savunmaya bak .peki böle birşey için dava açıldığını ilk defa görüyorum yalnız

0|0
    1|0
  • İnanır adam suçsuz kabul edilir ve yollanır.

1|0
    1|0
Yükleniyor...