Ekte ki fizik için ne kadar çalışmam gerek spor bilgisi olan yorum yapsın lütfen?

Ekte ki fizik için ne kadar çalışmam gerek spor bilgisi olan yorum yapsın lütfen ?
şu an 61 kiloyum ve özellikle bel göbek bölgemde yağlanma var spora yazıldim zayıflamis zaman çok çelimsiz incecik bacak kol istemiyorum göbeğim gidene kadar çünkü heryerde zayıflay baya var yağ oranım fazla kiloma göre % 32 resimdeki bayan gibi zayıf ama biçimli bacaklarım falan kalın olsun istiyorum ne kadar zamanda böyle bir fiziği sahip olabilirim ve tahmini yağ oranım kaca dusmesi bilgisi olan paylaşirsa sevinirim

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• "katrina kaif" bacakları güzel, squat başta olmak üzere diğer bacak hareketlerine iyi çalışmış, bel çevresi düzgün gözüküyor. Senin şimdiki halini bilemeyiz ama düzgün çalışma ve beslenmeyle olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• %32'lik yağ oranını ilk aşamada 20'lere indirmen lazım. Daha sonra 20-22'lerde tutarsan ki bu da 1 yılın üstünde bir sürede olacaktır. Buna yakın bir fiziğe ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bölgesel durumun ne şekilde ona bakmak lazım, 1.70 boyunda bir bayan olur 60 kg olur aynı şekilde, gene bu standartlarda biri daha baz alınsa, yan yana gelse biri şişman biri ise fit gözükebilir.

0|0
    0|0
    • Boyum 165 ve dışardan bakıldığında bacaklarım da ince olduğu için zayıf sanıyorlar ama göbeğim hamile gibi oyüzden diyorum zaten göbek eriyen kadar diğer yerleri çöp gbi olacak ama resimdeki bayanın süper fizigi

• 67 kg spor ve diyet ile kilo veren biri olarak, spor hocalarına ve diyetisyenlere saygısızlık Olmazsa şunu söyleyebilirim, yatmadan 4 saat önce en son yemeğini ye ve bunun içinde karbonhidrat olmasın çok fazla

• O zaman bir yandan kas çalısıp bir yandan rejimle kardiyo yapman lazım. tabii düzenli olması lazım. 61 kilo sana cok mu değil mi bilmiyorum cünkü boyunu ve yapını bilmiyorum resmin yok. kendini ac bırakmadan sık ve dogru seyleri yiyerek rahat kilo verirsin ama uzun sürer fakat sıkılasmak iiçin kardiyo yapıp hafif kas calısman lazım

0|0
    0|0
  • Git bir spor salonuna ölçsünler. kulaktan dolma olmaz

0|0
    0|0
  • 6 ayını alır bence

0|0
    0|0
    • 6 ayda iyiymişzayifliyorum. ssuan ama bacaklarım çok inceliyor göbek gidene kadar çöp gibi olcak

• Beslenme düzenine dikkat edersen bir şey olmaz proteinli yiyecekleri bol tüketmen lazım

• Cok calısman gerek

0|0
    0|0
  • 165e 61sen o kiloyu 51-52ye çekmen lazım bu da sağlıklı yollarla minimum 2 ayını alır, ondan sonra da ağır spor yapman halinde 6-7 aya daha ihtiyacın var yani 1 yıl diye düşün garanti olsun :)

0|0
    0|0
  • Kardio ve karın kası yanına güzel bir carnitine ekle ve haftanın 5 günü sabit git akşam yemeklerini kes ;) kulaktan dolma değildir aktif sporcuyum emin olabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Fazla büyütme gözünde ben 15 yıldır spor yapıyorum duzenli ve güzel beslen günde bir saat spor yap genellikle mekik ve yan mekik işine yarar diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Bu kadının fizigini neden istiyorsun ki. Kalca yok bacak yok. Squat 0

0|0
    0|0
  • Yağ oranın azsa 10 12 ayda yaparsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• @Volupteus nickini yazabildim mi :D

0|0
    0|0