Sınıfımda bir kızdan hoşlanıyorum ama bir türlü açılamıyorum...

Üniversite hazırlık sınıfındayım, sınıfımızda bir kız var çok ama çok güzel (gerçi bu benim fikrim bazılarına göre güzel gelmiyor) ama ben ondan hoşlanıyorum. Hoşlandığımı da kimse bilmiyor. Kıza bunu bir şekilde anlatmak istiyorum ama bu hemen öyle senden hoşlanıyorum demekle olacak iş değil. Acaba bu açılma evresinde neler yapmalıyım? Biraz da utangacım. İşin daha da kötü bir yanı onun takıldığı başka biri var ama gerçi sevgili olup olmadıklarını bilmiyorum arkadaş da olabilirler. Ben unutmaya çalışıyorum ama aklım onu düşünüyor. Sizce ne yapmalıyım? psikolojim de bozuldu iyice, Unutmalı mıyım yoksa açılmalı mıyım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilisi oldugunu bilmiyorsun ozaman hemen kizin pesini birakma ve ne yaparsan yap o kiza biran önce acil sonra elinden gider üzülürsün cok, öyle cocuk gibi numaralar da deneme bence kizlar acik sözlü ve dürüst erkekleri sever.. senin icin nekadar zor olursa olsun kizin yanina git önce bi sohbet et merhaba nasilsin falan.. notlarin naisl sinavlardan konus okuldan konus öyle bir muhabbet yarat ondan sonrada geriri gelir kendiliginden kizi seviyorsan kacirma.. belki kizda senden hoslaniyordur seni bekliyordur bir kiz icin bu cok zor birsey kendimden biliyorum 2 sene bekledim bana tam zamaninda acildi yoksa ben kendime yemin etmistim artik beklemicem diye cünkü cok aci cekiyordum o ara.. ayni seyi o kiza yapma hemen acil ona..

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun aslında ama baya baya sevgili gibi duruyorlar ama bilmiyorum yine de tabi :) İşte kız da biraz utangaç olmasa hemen açılacam da onun çevresi var. Benim de aslında pekçok kız arkadaşım var gerçi ama işte kalp bir kişiyi sevince herşey başka oluyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojini bozacak kadar noldu öyle :/

Kıza ilgi göster, normal sohbet et. Bi muhabbettiniz olsun önce

0|1
    1|0
    • O da biraz utangaç yani kendi arkadaş çevresi dışındakilerle pek ilgilenmiyor.

• o eksi niyedir acaba...

muhabbet etmeye çalış işte, çevresi içine girmezsen zor gibi ya da yakın arkadaşlarından birini tanıyorsan muhabbetin vs varsa ondan yardım isteyebilirsin

• tamam sağolasın tavsiyen için, erkadaşlarını tanıyorum ama kız utangaç biraz :) ha bu arada ben eksilemedim hatta artı bile veririm :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen diyorum ki ne olacak söyle gitsin

Bazen de diyorum ki söyleyince ne olacak sus bitsin. ( Cemal Süreyya )

0|0
    1|0
  • sonuna kadar git üzerine dostum hatta gerekirse yalana bile baş vur kavuşana kadar ,unutmaki hayat kavuşmanın ta kendisi ve anlamı olur yaşamın

0|0
    0|0
  • utangaçsan şansın yok.önce onun üstesinden gelmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...